Najlepsze produkty w najniższych cenach

Wyposażenie standardowe GASTROLINE CUBE:$$$ -agregat chłodniczy wewnętrzny -chłodzenie dynamiczne -korpus zewnętrzny z blachy powlekanej na kolor czarny -boki z blachy powlekanej na kolor czarny -dzielony front z czarnej melaminy z wstawką z lustra szklanego lub blachy nierdzewnej szlifowanej4 -izolacja z ekologicznej pianki poliuretanowej -stelaż wewnętrzny malowany na kolor srebrny lub złoty (wzornik IGLOO) -półki ekspozycyjne szklane z regulacją wysokości oraz kąta zawieszenia -półka dolna z czarnej melaminy -tylne drzwi przesuwne z szybą zespoloną2 -szyba frontowa prosta -nawiew ciepłego powietrza na szybę frontową -oświetlenie każdej półki-świetlówka LED (cukiernicza) -nóżki służące do wypoziomowania urządzenia -odszranianie automatyczne -automatyczne odparowanie kondensatu -elektroniczny regulator temperatury z cyfrowym wyświetlaczem -alarm dźwiękowy informujący o zanieczyszczeniu skraplacza lub zablokowaniu pracy wentylatora tylko przy zastosowaniu termostatu IGLOO -W CUBE0.6 drzwi rozwierne z możliwością wyboru kierunku

  Kupując produkty CWS otrzymujesz pewność najwyższej jakości

  przy zamówieniu produktów powyżej 1000 PLN

  Wysyłamy towar bezpośrednio z naszego magazynu

  Możesz skorzystać z oferty kredytu ratalnego lub leasingu

  Masz pytania? Skontaktuj się z jednym z naszych handlowców lub napisz wiadomość.

  Nasza oferta

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

  Dzięki 15 letniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

  Kontakt z nami

  CWS Agnieszka Owczarska, Justyna Kozłowicz s.c.
  ul. Graniczna 6/3
  85-201 Bydgoszcz

  +48 52 585 11 30

  Jacek
  +48 603 591 523,
  jacek@cws.com.pl

  Justyna
  +48 504 224 024,
  justyna@cws.com.pl

  Tomek
  +48 500 168 681,
  tomek@cws.com.pl

  Agnieszka
  +48 504 223 456,
  agnieszka@cws.com.pl

  Facebook