OZI -
OZI

Producent: Juka

Szczegóły
Foodini Line -
Foodini Line

Producent: Juka

Szczegóły
Kotleciarka KM43 -
Kotleciarka KM43

Producent: MA-GA

Szczegóły
Wilk do mięsa TC22 -
Wilk do mięsa TC22

Producent: MA-GA

Szczegóły
Wilk do mięsa TC12 -
Wilk do mięsa TC12

Producent: MA-GA

Szczegóły
Piła do kości i mięsa -
Piła do kości i mięsa

Producent: MA-GA

Szczegóły
Szatkownica MKJ2-250.2 -
Szatkownica MKJ2-250.2

Producent: MA-GA

Szczegóły
Szatkownica MKJ2-250.1 -
Szatkownica MKJ2-250.1

Producent: MA-GA

Szczegóły
Ruszt do kuchni 4 palnikowej gn 2/1 lini 700 -
Ruszt do kuchni 4 palnikowej gn 2/1 lini 700

Producent: Stalgast

Szczegóły
Ruszt do piekarnika -
Ruszt do piekarnika

Producent: Stalgast

Szczegóły
Zestaw 2 koszy 1/6 do makaroniarki 974500 -
Zestaw 2 koszy 1/6 do makaroniarki 974500

Producent: Stalgast

Szczegóły
Kosz do makaroniarki 1/3 -
Kosz do makaroniarki 1/3

Producent: Stalgast

Szczegóły
Zestaw dwóch koszy małych do frytownicy -
Zestaw dwóch koszy małych do frytownicy

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna z drzwiami 1200 mm -
Podstawa neutralna z drzwiami 1200 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna z drzwiami 800 mm -
Podstawa neutralna z drzwiami 800 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna z drzwiami 400 mm -
Podstawa neutralna z drzwiami 400 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna otwarta 1200 mm -
Podstawa neutralna otwarta 1200 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna otwarta 800 mm -
Podstawa neutralna otwarta 800 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa neutralna otwarta 400 mm -
Podstawa neutralna otwarta 400 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa do urządzeń nastawnych 1200 mm -
Podstawa do urządzeń nastawnych 1200 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa do urządzeń nastawnych 800 mm -
Podstawa do urządzeń nastawnych 800 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Podstawa do urządzeń nastawnych 400 mm -
Podstawa do urządzeń nastawnych 400 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Stanowisko neutralne nastawne 1200 mm -
Stanowisko neutralne nastawne 1200 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły
Stanowisko neutralne nastawne 800 mm -
Stanowisko neutralne nastawne 800 mm

Producent: Stalgast

Szczegóły

Profesjonalne wyposażenie sklepów i gastronomii to niezwykle istotne elementy wszystkich restauracji, barów, pubów itp. Takie wyposażenie powinno prezentować się bardzo estetycznie i jednocześnie pozytywnie wpływać na komfort pracy i sprawność obsługi klientów. Nasza firma oferuje niezwykle szeroki wybór profesjonalnego wyposażenia do sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych. Zachęcamy do przejrzenia naszych licznych kategorii produktowych.

CWS – jakościowe wyposażenie sklepów i gastronomii

Nasza oferta to niezwykle szeroki wybór profesjonalnego wyposażenia do gastronomii i sklepów spożywczych – od dużych sprzętów, które są niezbędne w przypadku urządzania profesjonalnej kuchni, po drobne akcesoria wykorzystywane w każdym gastronomicznym lokalu. Oferujemy:

  • akcesoria stołowe i kuchenne,
  • szafy chłodnicze i mroźnicze,
  • meble ze stali nierdzewnej,
  • naczynia kuchenne,
  • noże i deski gastronomiczne,
  • szatkownice, krajalnice, cuttery,
  • sprzęty do obróbki termicznej,
  • piece konwekcyjne,
  • wiele innych elementów wyposażenia profesjonalnej kuchni.

Lodówki, szafy chłodnicze i zamrażarki

Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z przygotowywaniem posiłków lub sprzedażą produktów spożywczych, musimy zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności. Dlatego wszelkiego rodzaju chłodziarki czy zamrażarki to obowiązkowe wyposażenie sklepów gastronomicznych i restauracji. Doskonale sprawdzą się tutaj przemysłowe lodówki, zamrażarki i szafy chłodnicze, dzięki którym żywność zawsze będzie świeża i zachowa swoje walory smakowe. W naszej ofercie znajdziesz również funkcjonalne stoły chłodnicze i mroźnicze oraz zamrażarki szokowe.

Stoły chłodnicze

Stoły chłodnicze i mroźnicze umożliwiają odpowiednie przechowywanie żywności w profesjonalnych kuchniach. Są używane w restauracjach, pizzeriach, firmach cateringowych i na salach weselnych. Stoły chłodnicze to urządzenia, które pozwalają na przechowywanie nadwyżek żywności oraz zwiększenie funkcjonalności kuchni. Łączą w sobie bowiem funkcję lodówki i dużego blatu roboczego. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i łatwością utrzymania w czystości. Oferujemy bardzo szeroki wybór tego rodzaju sprzętów – od prostych dwudrzwiowych szafek po większe trzydrzwiowe modele. Możesz się również zdecydować na stół chłodniczy sałatkowy z nadstawą szklaną 240 l albo stół chłodniczy z szufladami. 

Profesjonalne zamrażarki skrzyniowe

Funkcjonalne zamrażarki skrzyniowe to również podstawowe wyposażenie sklepów gastronomicznych i profesjonalnych kuchni. Służą do przechowywania różnych produktów spożywczych, które wymagają odpowiednio niskiej temperatury. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim wielkością i pojemnością. Oferujemy duże zamrażarki skrzyniowe 500 l oraz mniejsze modele – w tym 200- i 100-litrowe. W naszym asortymencie znajdziesz również profesjonalne schładzarko-zamrażarki szokowe, które służą do szybkiego schładzania lub zamrażania przygotowanych potraw. 

Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze pozwalają w bardzo wygodny i bezpieczny sposób wyeksponować ofertę produktów spożywczych, zachowując przy tym jej walory smakowe i atrakcyjny wygląd. Witryny chłodnicze to specjalny rodzaj witryn sklepowych, które utrzymują obniżoną temperaturę. To obowiązkowe wyposażenie sklepów gastronomicznych i lokali, które chcą wyeksponować oferowane produkty. Takie witryny doskonale sprawdzą się w przypadku sprzedaży gotowych kanapek, ciastek, deserów i tortów, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach.

Meble do sklepów i gastronomii

Nasza oferta zawiera również szeroki wybór mebli do lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych i firm cateringowych. Znajdziesz tutaj bogaty asortyment mebli ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach oraz sklepach z żywnością. Oferujemy niezwykle szeroki asortyment regałów magazynowych, półek wiszących i szafek, które stanowią idealne wyposażenie sklepów gastronomicznych i lokali restauracyjnych. Na szczególną uwagę zasługują stoły z basenem, stoły załadowcze do zmywarek oraz szafki i stoły ze zlewozmywakiem, które sprawdzą się i w restauracyjnej kuchni, i na sklepowym zapleczu.

Naczynia i akcesoria kuchenne

Kolejną kategorią oferowanych produktów są naczynia kuchenne i akcesoria używane w profesjonalnej kuchni. To przede wszystkim ogromny wybór garnków i rondli wykonanych z wysokiej jakości materiałów, a także najróżniejsze modele patelni. Oferujemy również funkcjonalne sitka, cedzaki, miski, przybory kuchenne oraz eleganckie akcesoria stołowe, takie jak przyprawniki, serwetniki czy świeczniki, które będą się doskonale prezentować w każdym lokalu gastronomicznym. Na szczególną uwagę zasługują również noże i deski gastronomiczne, bez których praca w kuchni nie byłaby możliwa.

Piece konwekcyjne

Trudno jest wyobrazić sobie profesjonalną kuchnię bez pieców konwekcyjnych. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie przygotowywane jest jedzenie dla większej liczby osób. W naszej ofercie znajdziesz piece konwekcyjne piekarsko-cukiernicze oraz piece konwekcyjno-parowe, które przyspieszają czas przygotowywania potraw i ułatwiają pracę w gastronomii, gwarantując przy tym daniom doskonałe walory smakowe. To niezbędne wyposażenie sklepów gastronomicznych oferujących świeże wypieki.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy