Urządzenia chłodnicze są coraz popularniejsze, a w niektórych branżach po prostu nie można sobie wyobrazić codziennej pracy bez nich. To doskonały sposób konserwowania żywności. Można je stosować do utrwalania, przechowywania, ale również transportu produktów, które łatwo się psują. Żywność poddana procesowi chłodzenia nie traci swojej świeżości, witamin, smaku, zapachu ani koloru. Naszym klientom oferujemy najnowocześniejsze systemy chłodnicze. Zapewniamy dostawę, profesjonalny montaż oraz serwis naszych urządzeń. Projektujemy, montujemy oraz zapewniamy obsługę serwisową kompletnych instalacji chłodniczych. Proces projektowania rozpoczyna się od zebrania szczegółowych informacji dotyczących potrzeb użytkownika z uwzględnieniem przepisów dotyczących danej branży. Na tej podstawie wykonujemy projekt kompletnej instalacji chłodniczej opisujący zapotrzebowanie na moc elektryczną oraz chłodniczą, zestawienie materiałów elektrycznych oraz elementów instalacyjnych (rury CU, kształtki, otuliny, mocowania, okablowanie, itp.), a także zestawienie urządzeń (agregaty lub zespoły sprężarkowe oraz skraplacze, chłodnice, szafy elektryczne). Montaż poszczególnych elementów instalacji chłodniczej wykonuje wysoko wykwalifikowana kadra, dzięki czemu mamy pewność, że tworzone przez nas systemy cechują się wysoką niezawodności i starannością wykonania. Po wstępnym rozruchu oraz szkoleniu personelu klienta, oddajemy instalację do użytku - świadczymy wówczas usługę serwisu posprzedażowego zarówno w okresie gwarancji jak i po jego zakończeniu. Na życzenie klienta przeprowadzamy również okresowe kontrole, które mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia ewentualnych usterek, redukując w ten sposób koszty ponoszone przez klienta na eksploatację. Nadzór kadry kierowniczej sklepu nad każdym etapem prac przyczynia się do długiej, bezawaryjnej pracy całej instalacji chłodniczej. Do budowy instalacji wykorzystujemy elementy renomowanych producentów.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy