Potrzebujesz pomocy?
504223456

Lady chłodnicze - Wyposażenie sklepów

Modena Modern - Centrum Wyposażenia Sklepów
Modena Modern

Producent: Juka

Szczegóły
Sevilla 1100 - Centrum Wyposażenia Sklepów
Sevilla 1100

Producent: Juka

Szczegóły
BASIA NEO - Centrum Wyposażenia Sklepów
BASIA NEO

Producent: Igloo

Szczegóły
FUTURA - Centrum Wyposażenia Sklepów
FUTURA

Producent: Bolarus

Szczegóły
WCH-8 - Centrum Wyposażenia Sklepów
WCH-8

Producent: Cebea

Szczegóły
WCH-7 - Centrum Wyposażenia Sklepów
WCH-7

Producent: Cebea

Szczegóły
WCH6/1B - Centrum Wyposażenia Sklepów
WCH6/1B

Producent: Cebea

Szczegóły
JUMBO - Centrum Wyposażenia Sklepów
JUMBO

Producent: Igloo

Szczegóły
L-F1 MAX - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-F1 MAX

Producent: RAPA

Szczegóły
L-F - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-F

Producent: RAPA

Szczegóły
L-E1 MAX - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-E1 MAX

Producent: RAPA

Szczegóły
Proxima SQR - Centrum Wyposażenia Sklepów
Proxima SQR

Producent: Igloo

Szczegóły
PROXIMA - Centrum Wyposażenia Sklepów
PROXIMA

Producent: Igloo

Szczegóły
SAMOS DEEP - Centrum Wyposażenia Sklepów
SAMOS DEEP

Producent: Igloo

Szczegóły
PICO DEEP - Centrum Wyposażenia Sklepów
PICO DEEP

Producent: Igloo

Szczegóły
LUZON - Centrum Wyposażenia Sklepów
LUZON

Producent: Igloo

Szczegóły
LUZON DEEP - Centrum Wyposażenia Sklepów
LUZON DEEP

Producent: Igloo

Szczegóły
L-B2 - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-B2

Producent: RAPA

Szczegóły
L-B1 - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-B1

Producent: RAPA

Szczegóły
L-A2 - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-A2

Producent: RAPA

Szczegóły
L-A1 - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-A1

Producent: RAPA

Szczegóły
MODENA - Centrum Wyposażenia Sklepów
MODENA

Producent: Juka

Szczegóły
HAWANA - Centrum Wyposażenia Sklepów
HAWANA

Producent: Juka

Szczegóły
L-A - Centrum Wyposażenia Sklepów
L-A

Producent: RAPA

Szczegóły

Lady i gabloty chłodnicze to bardzo ważne elementy wyposażenia sklepów, supermarketów, a także małej i dużej gastronomii. W gablotach umieszczane są produkty żywnościowe, które wymagają niskiej temperatury. Lady chłodnicze doskonale sprawdzą się jako miejsce do prezentacji serów, wędlin, a także gotowych sałatek, czyli produktów spożywczych, które nie mają już ochronnego opakowania.

Lady i gabloty chłodnicze – podstawowe wyposażenie sklepów spożywczych

Lady chłodnicze dostępne są w najróżniejszych kształtach i wielkościach. Możesz wykorzystać pojedynczą ladę albo zestawić kilka, tworząc efektowne ciągi sprzedażowe. Lady zapewniają odpowiednie chłodzenie i przechowywanie oferowanych produktów spożywczych, które w niskiej temperaturze zachowują walory smakowe, świeżość i atrakcyjny wygląd. Gabloty z funkcją chłodzenia lub zamrażania to bardzo typowe konstrukcje komercyjne, które mogą być używane w sklepach jako lady sprzedażowe, ale także w supermarketach z możliwością samoobsługi. Takie gabloty mogą być instalowane w kawiarniach, stołówkach i restauracjach, gdzie w niezwykle efektowny sposób pomogą zaprezentować ofertę lokalu. Dzięki gablotom i ladom chłodniczym możesz w ciekawy sposób wyeksponować sprzedawane produkty, które jednocześnie są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu nie tracą świeżości.

Instalacje chłodnicze – Bydgoszcz

Oferujemy niezwykle szeroki asortyment różnych modeli urządzeń chłodniczych do gastronomii. Znajdziesz u nas gabloty poziome, które są instalowane na podłodze i bardzo przestronne, a także wyjątkowo efektowne pionowe regały chłodnicze oraz wiszące szafki. To niezwykle funkcjonalne propozycje, dzięki którym można wyeksponować wyroby cukiernicze, jajka, kiełbasy lub inne produkty spożywcze. Eleganckie regały chłodnicze najczęściej wykorzystywane są w piekarniach i kawiarniach do prezentacji wypieków. Znajdziesz również specjalne modele wykorzystywane do ekspozycji napojów. Gabloty chłodnicze poziome służą przede wszystkim do prezentacji produktów mięsnych i mlecznych, takich jak wędliny, sery, surowe mięso i ryby. Wymagają najczęściej obecności sprzedawcy, który musi zważyć wybrane produkty i podać je klientowi.

Poziome gabloty chłodnicze i ich rodzaje

Istnieje wiele rodzajów poziomych gablot chłodniczych, które różnią się kształtem, zastosowaniem oraz kolorem i konstrukcją. Znajdziesz modele krótsze i dłuższe z możliwością dostawiania kolejnych elementów. Niezwykle ciekawie prezentują się również gabloty narożnikowe, które mogą być doskonałym uzupełnieniem lady sklepowej podczas tworzenia ciągów sprzedażowych. Dostępne są różne warianty kolorystyczne gablot, które bez problemu można dopasować do konkretnej aranżacji sklepu. Oferujemy nowoczesne produkty wyposażone w niezwykle praktyczny i funkcjonalny teleskopowy system podnoszenia szyby frontowej. Gabloty chłodnicze mają odpowiedni zakres temperatury dedykowany określonym grupom produktów spożywczych. Niezwykle popularne są gabloty zapewniające temperaturę od 2 do 8 stopni Celsjusza. Ten zakres temperatury idealnie sprawdza się w przypadku świeżej żywności, takiej jak mięso, ryby i mleko, która nie wymaga zamrażania, ale potrzebuje odpowiedniej temperatury przechowywania.

Lady chłodnicze Bydgoszcz – na co zwrócić uwagę przy ich zakupie

Decydując się na zakup witryny sklepowej w postaci lady chłodniczej, warto mieć świadomość, jakie produkty będą w niej eksponowane i wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.

  • Należy zapoznać się ze specyfikacją techniczną gabloty, żeby mieć pewność, że będzie ona odpowiednia dla naszej oferty.
  • Trzeba również dopasować wielkość gabloty do wielkości pomieszczenia i powierzchni handlowej. Inne gabloty sprawdzą się jako pojedyncze lady, a inne będą tworzyć funkcjonalne ciągi sprzedażowe w dużym supermarkecie.
  • Warto zastanowić się również nad systemem chłodzenia, który może być dynamiczny lub grawitacyjny.
  • Nie bez znaczenia jest także odpowiednia estetyka produktu, która powinna być spójna z aranżacją przestrzeni handlowej.

Postaw na profesjonalizm

W przypadku urządzeń chłodniczych dedykowanych branży gastronomicznej warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych konsultantów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednią gablotę. Jeśli interesują Cię najlepsze instalacje chłodnicze, Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii w Bydgoszczy to miejsce, w którym znajdziesz idealne rozwiązania. Oferujemy lady chłodnicze, cukiernicze i sprzedażowe, a także gabloty mroźnicze i grzewcze. Lady chłodnicze znajdujące się w ofercie CWS z Bydgoszczy to niezwykle szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń, które mogą stanowić doskonałe wyposażenie sklepów i lokali gastronomicznych. Stawiamy tylko na sprawdzonych producentów, którzy mają ogromne doświadczenie w produkcji profesjonalnych urządzeń dla gastronomii i przestrzeni handlowych. Znajdziesz u nas również solidne regały warzywnicze, meble piekarnicze i magazynowe. Nasza oferta to szeroki wybór boksów kasowych oraz różnego rodzaju akcesoriów i elementów wyposażenia sklepów i lokali gastronomicznych.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronmii

ul. Graniczna 6/3
85-201 Bydgoszcz

504223456

Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy
Ustawienia prywatności