Tablica informacyjna kredowa -
Tablica informacyjna kredowa

Szczegóły
Tabliczka stołowa -
Tabliczka stołowa

Szczegóły
Tablica ścienna kredowa -
Tablica ścienna kredowa

Szczegóły
Etykiety cenowe drukowane -
Etykiety cenowe drukowane

Szczegóły
Pojemniki GN z bezbarwnego poliwęglanu -
Pojemniki GN z bezbarwnego poliwęglanu

Producent: Stalgast

Szczegóły
Pojemniki GN z białego poliwęglanu -
Pojemniki GN z białego poliwęglanu

Producent: Stalgast

Szczegóły
Pojemniki GN z czarnego poliwęglanu -
Pojemniki GN z czarnego poliwęglanu

Producent: Stalgast

Szczegóły
Odcinacz folii MAX -
Odcinacz folii MAX

Szczegóły
Folia spożywcza PE -
Folia spożywcza PE

Szczegóły
Obrywacz do papieru -
Obrywacz do papieru

Szczegóły
Serwetniki do przegród -
Serwetniki do przegród

Szczegóły
Przegroda szklana -
Przegroda szklana

Szczegóły
Przegroda plexi -
Przegroda plexi

Szczegóły
Pojemniki GN -
Pojemniki GN

Producent: Stalgast

Szczegóły
Odbojnik -
Odbojnik

Szczegóły
Szpilka cenowa -
Szpilka cenowa

Szczegóły
Podstawka cenowa -
Podstawka cenowa

Szczegóły

Dodatkowe wyposażenie sklepu – drobne usprawnienia o dużym znaczeniu

Poręczne akcesoria o różnym zastosowaniu mogą znacznie ułatwić funkcjonowanie sklepu, lokalu usługowego czy gastronomii. Czasem będą to niepozorne gadżety spełniające funkcję informacyjną, a czasem akcesoria umożliwiające szybką i sprawną obsługę klienta. W ofercie CWS przedstawiamy dodatkowe wyposażenie, które ma znaczenie dla komfortu zarówno sprzedawcy, jak i kupującego.

Praktyczne akcesoria dla lokali gastronomicznych

W naszym asortymencie dostępne są m.in. akcesoria stołowo-bufetowe, które ułatwiają właścicielowi komunikację z gościem lokalu. Tabliczka stołowa może posłużyć za nośnik informacji o aktualnych promocjach lub oznaczenie numeru stolika w restauracji. Z kolei jej duża wersja – tablica ścienna kredowa – to idealna powierzchnia, aby zaprezentować pełne menu lokalu. Tego typu powierzchnie są bardzo wygodne w obsłudze, ponieważ pisze się po nich kredą, którą w każdej chwili można zmyć albo zetrzeć, np. gdy zmieni się menu lub cena dania.

Takie tablice są zwykle trwałymi i solidnie wykonanymi nośnikami. W przypadku wersji ściennej przy zamówieniu istnieje możliwość wyboru jednego z trzech wymiarów:

  • 600×800 mm duża, 
  • 400×600 mm średnia, 
  • 300×400mm mała.

W ofercie CWS mamy także tablicę kredową wolnostojącą o wymiarach:

  • 500x850 mm,
  • 700x1200 mm.

Tablica może zachęcić do odwiedzin w lokalu. Na potykaczu można wypisać każdą istotną z marketingowego punktu widzenia informację. Tabliczki stołowe mogą także doskonale uzupełniać lady sprzedażowe.

Dodatkowe wyposażenie sklepów i gastronomii

Istnieje szereg akcesoriów, które doskonale sprawdzą się zarówno w sklepie, jak i w kuchni restauracji. Poliwęglanowe pojemniki nadają się do przechowywania żywności w szafach mroźniczych lub obróbki termicznej jedzenia. 

Pojemniki dostępne w CWS zostały wykonane z poliwęglanu, który jest znany ze swoich wyjątkowych właściwości. Dzięki gładkiej, a jednocześnie bardzo zwartej powierzchni poliwęglan zupełnie nie chłonie zapachów oraz wilgoci, co jest szczególnie istotne w kuchniach. Po właściwym umyciu można więc wykorzystać taki pojemnik do zupełnie innego celu. Materiał poliwęglanowy cechuje się także bardzo dużą twardością, więc dobrze znosi codzienne użytkowanie w lokalach o dużym natężeniu ruchu. W naszej ofercie znajdą je Państwo w różnych rozmiarach i pojemnościach.

Inną praktyczną propozycją od CWS jest obrywacz do papieru. Takie przyrządy mają zastosowanie zwłaszcza w sklepach spożywczych, mięsnych oraz w różnych punktach gastronomicznych, np. cukierniach, restauracjach czy barach szybkiej obsługi. Wykorzystanie obrywacza zdecydowanie skraca czas pakowania wędlin oraz serów np. na stanowiskach mięsnych. To akcesorium nie zajmuje przy tym zbyt wiele miejsca, a w Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii udostępniamy je w wersji na blat, pod blat lub na ścianę – w zależności od tego, jak zorganizowana jest przestrzeń pracy.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy