Krajalnica automatyczna A-912CE -
Krajalnica automatyczna A-912CE

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica półautomatyczna do wędlin A2-812T -
Krajalnica półautomatyczna do wędlin A2-812T

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica półautomatyczna do wędlin A2-812 -
Krajalnica półautomatyczna do wędlin A2-812

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica półautomatyczna S3-712T do sera -
Krajalnica półautomatyczna S3-712T do sera

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica półautomatyczna S3-712 -
Krajalnica półautomatyczna S3-712

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 612p2T -
Krajalnica 612p2T

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 612p2 -
Krajalnica 612p2

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 310p2T -
Krajalnica 310p2T

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 310p2 -
Krajalnica 310p2

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 210pT -
Krajalnica 210pT

Producent: MA-GA

Szczegóły
Krajalnica 210p -
Krajalnica 210p

Producent: MA-GA

Szczegóły

Oferujemy krajalnice półautomatyczne i automatyczne, służące do sprawnego krojenia między innymi sera czy wędlin na równe plastry. Takie urządzenia są wykorzystywane głównie w miejscach, gdzie prowadzi się sprzedaż produktów spożywczych na wagę. Krajalnice umożliwiają pokrojenie wybranych przez klienta wyrobów już w momencie zakupu, dzięki czemu nie musi się on martwić koniecznością samodzielnego wykonania tej pracy we własnym domu. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku mniejszych fragmentów produktów spożywczych, których ręczne podzielenie na równe plastry bywa bardzo trudne.

Krajalnice dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy różne modele takich urządzeń. Wśród nich warto wyróżnić krajalnicę półautomatyczną S3-712 czy model 612p2T. Poszczególne modele różnią się niektórymi funkcjami, wymiarami czy możliwością cięcia wędlin i serów o konkretnym przekroju. Oferujemy też krajalnice przeznaczone wyłącznie do krojenia wyrobów mlecznych.

Dodatkowe funkcje naszych krajalnic automatycznych

Krajalnice automatyczne dostępne w naszym asortymencie wyposażono w szereg nowoczesnych funkcji, takich jak:

  • liczenie ukrojonych plastrów – użytkownik może ustawić automatyczne wyłączanie urządzenia po uzyskaniu odpowiedniej liczby plastrów. Maksymalna wartość zwykle wynosi 999. Takie rozwiązanie pozwala na znacznie sprawniejszą pracę. W trakcie krojenia wędlin lub serów pracownik może zająć się innymi zadaniami, nie martwiąc się, że urządzenie będzie działać bez końca,
  • regulacja prędkości przesuwu stołu w trybie półautomatycznym i ręcznym – użytkownik może także ustawić długość skoku. Modele półautomatyczne wyposażono w funkcje, które ułatwiają krojenie ręczne. W wielu przypadkach jest to specjalny joystick,
  • w niektórych krajalnicach automatycznych dostępnych w naszym sklepie zastosowano moduł odkładania plastrów. Współpracuje on z zespołem czujników, co pozwala na dokładne określenie położenia odkrojonego fragmentu produktu spożywczego. Plastry są automatycznie układane w stos. Urządzenie monitoruje wysokość sterty i przestaje pracować, gdy jest ona zbyt duża. Dzięki temu można uniknąć ryzyka spadania plastrów na ziemię lub blat.

Profesjonalne krajalnice – regulacja grubości plastrów

Krajalnice z naszej oferty pozwalają na przygotowywanie plastrów o różnej grubości. Użytkownik może każdorazowo i w łatwy sposób ustawić preferowaną grubość, a w razie potrzeby zmieniać ją nawet co kilka minut. Maszyna tnie plastry na odpowiednią grubość na całej ich powierzchni. Dzięki temu nie ma ryzyka powstawania nierównych fragmentów, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy krojeniu końcówki danego produktu.

Krajalnice mogą pracować z wędlinami o określonym przekroju. Wybierając odpowiedni model, warto sprawdzić, jakie są maksymalna średnica produktów w kształcie walca i wymiary szynek lub kiełbas o mniej typowym przekroju. Zbyt duże produkty nie zmieszczą się bowiem pod ostrzami krajalnicy.

Stabilne krajalnice półautomatyczne i automatyczne

Krajalnice automatyczne i półautomatyczne z naszego asortymentu wyposażono w mechanizm dociskania. Pozwala on na stabilne przymocowanie urządzenia do blatu, minimalizując ryzyko jego upadku, zwłaszcza w trakcie pracy. Sprzęt wykonano z zastosowaniem materiałów odpornych na działanie wilgoci. To stal nierdzewna o równej powierzchni, pozwalającej na łatwiejsze zachowanie higieny.

W urządzeniach z naszej oferty zastosowano też ostrzarki. Umożliwiają one zachowanie odpowiednio ostrej krawędzi używanych noży. Dzięki temu można mieć pewność, że produkty spożywcze będą idealnie równe, bez poszarpanych krawędzi.

Zabezpieczenia zastosowane w dostępnych krajalnicach

Każda krajalnica automatyczna i półautomatyczna z naszej oferty została wyposażona w szereg zabezpieczeń. To między innymi systemy monitorujące wysokość stosu plastrów i zatrzymujące pracę maszyny, gdy zaistnieje ryzyko przewrócenia. Niektóre modele umożliwiają też automatyczne wykrywanie braku materiału do cięcia. Gdy cały fragment wędliny lub sera zostanie skrojony, urządzenie samodzielnie się wyłączy.

Noże zostały wbudowane w urządzenie w taki sposób, by nie powodowały zagrożenia dla użytkownika – nawet w przypadku modeli działających w trybie ręcznym. Miejsce, w którym umieszcza się produkt spożywczy, także jest idealnie równe. Brak łączeń i załamań pozwala na łatwiejszą dezynfekcję urządzenia, co ma ogromne znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa sprzedawanej żywności.

Krajalnica półautomatyczna i automatyczna

Krajalnice automatyczne i półautomatyczne z naszego asortymentu są wykorzystywane przede wszystkim w hipermarketach i supermarketach. Używa się ich na stanowiskach z wędlinami i serami – wszędzie tam, gdzie takie wyroby sprzedaje się na wagę. Z krajalnic automatycznych korzysta się też w miejscach, gdzie przygotowuje się potrawy na większą skalę. Pojawiają się więc w firmach cateringowych, na stołówkach, w restauracjach i kawiarniach oferujących kanapki.

Oferujemy także odcinacze do folii, które pozwalają na łatwiejsze pakowanie pokrojonych fragmentów sera lub wędliny.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy