BELLISSMA -
BELLISSMA

Producent: Juka

Szczegóły
JOLA 4DRE -
JOLA 4DRE

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA 4MAL -
JOLA 4MAL

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA 4MAL TREND -
JOLA 4MAL TREND

Producent: Igloo

Szczegóły

Cukiernicze szafy chłodnicze to standardowe wyposażenia każdej cukierni i kawiarni, ale nie tylko. Stanowią one również doskonałą propozycję do sklepów, piekarni i restauracji, czyli wszędzie tam, gdzie produkty spożywcze, które chcemy wyeksponować przed klientami, powinny być przechowywane w niskiej temperaturze.

Cukiernicze szafy chłodnicze – czym się charakteryzują?

Najczęściej szafy cukiernicze są wykonane z blachy pomalowanej proszkowo, dlatego masz do wyboru ich różne warianty kolorystyczne. Takie wyposażenie cukierni zawsze prezentuje się niezwykle elegancko i pozwala wyeksponować pięknie wyglądające torty, desery i inne produkty spożywcze. Szafy cukiernicze mają eleganckie szklane półki i są odpowiednio oświetlone, co pozwala podkreślić atrakcyjne produkty z oferty. Cukiernicze szafy chłodnicze są przeszklone ze wszystkich czterech stron, dlatego będą się dobrze prezentować niezależnie od miejsca, w którym je postawisz. W większości modeli masz możliwość wyboru kierunku otwierania drzwiczek, dlatego z powodzeniem dopasujesz takie wyposażenie sklepów do przestrzeni, którą dysponujesz.

Funkcjonalne wyposażenie cukierni

Szafy cukiernicze są dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dlatego z pewnością znajdziesz szafę, która będzie współgrać z aranżacją Twojego sklepu lub kawiarni. Takie wyposażenie sklepów cukierniczych wyróżnia się najczęściej nieprzeciętnym i nowoczesnym designem, który może stanowić efektowny akcent dekoracyjny w wystroju wnętrza. 

Cukiernicze szafy chłodnicze to urządzenia, które sprawdzą się w każdej cukierni i restauracji. Pomogą one wyeksponować produkty, które wymagają przechowywania w odpowiednio niskiej temperaturze. Oferowane artykuły zachowają atrakcyjny wygląd, świeżość i smak, a odpowiednie oświetlenie podkreśli ich walory.

Szafy cukiernicze – obowiązkowe wyposażenie sklepów cukierniczych

Zakres temperatur możliwych do ustawienia w szafach cukierniczych może być różny, jednak najczęściej mieści się w zakresie od 4 do 12 stopni Celsjusza. Jest on regulowany za pomocą odpowiednich agregatów. Dzięki obniżeniu temperatury wewnątrz szafy osiągamy odpowiednie warunki do przechowywania wybranych produktów, które zachowują świeżość i odpowiednią konsystencję. Nowoczesne szafy chłodnicze są wyposażone w elektroniczny mechanizm sterowania, za pomocą którego precyzyjnie dostosujesz temperaturę panującą wewnątrz urządzenia do określonych produktów. Szafy cukiernicze mają również funkcję automatycznego odparowywania skroplin, co sprawia, że zawsze zachowują one elegancki wygląd. Wybierając określony model urządzenia, powinieneś najpierw zadać sobie pytanie, do czego będzie ono wykorzystywane i jaka temperatura będzie najodpowiedniejsza w danym przypadku.

Metalowe szafy chłodnicze

Kupując szafę chłodniczą, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał, z którego została ona wykonana. Szafy chłodnicze ze stali są bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ materiał ten jest niezwykle wytrzymały i nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ulega zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Metalowe szafy malowane proszkowo prezentują się niezwykle efektownie i mogą stanowić centralny punkt aranżacyjny sklepu lub kawiarni. Ich korpus wewnętrzny jest wykonany z blachy nierdzewnej, która idealnie nadaje się do produkcji urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością. Funkcjonalne nóżki pozwalają w razie potrzeby wypoziomować urządzenie.

Co można przechowywać w szafach cukierniczych?

Witryny cukiernicze to bardzo popularny sprzęt chłodniczy do przechowywania i eksponowaniu cukierniczych wypieków. Co jeszcze można przechowywać w szafach chłodniczych? Tego typu wyposażenie sklepów wykorzystywane jest w cukierniach, kawiarniach i sklepach spożywczych albo restauracjach. W witrynach chłodniczych przechowuje się przede wszystkim:

  • słodkie desery z kremami i bitą śmietaną, 
  • produkty zawierające mleko lub jego przetwory, 
  • wyroby czekoladowe, zwłaszcza latem, ponieważ czekolada może się roztopić w zbyt wysokiej temperaturze,
  • sałatki warzywne i owocowe,
  • napoje i koktajle,
  • kanapki.

Wyposażenie cukierni – Bydgoszcz

Jeśli interesuje Cię zakup profesjonalnego wyposażenia do cukierni, Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii w Bydgoszczy to odpowiedni adres. Oferujemy sprzęty zarówno do cukierni, jak i lokali gastronomicznych. Znajdziesz u nas lady sprzedażowe, szafy chłodnicze, regały i meble piekarnicze oraz liczne akcesoria dedykowane lokalom handlowym.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy