OzoBox -
OzoBox

Producent: Juka

Szczegóły
OZI -
OZI

Producent: Juka

Szczegóły

W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia ozonujące przeznaczone do dezynfekcji odzieży, obuwia i innych wyrobów tekstylnych. Mogą być używane także do dezynsekcji, sterylizacji, dezoksydacji i dezodoryzacji. W ich wnętrzu znajdują się specjalne filtry wstępne i HEPA, które skutecznie usuwają pył, sierść, wirusy, bakterie i roztocza. 

Urządzenia do ozonowania dostępne w naszym sklepie działają dzięki generatorowi umieszczonemu w środku konstrukcji. Wytwarza substancję, która pozwala na zneutralizowanie mikroorganizmów i nieprzyjemnego zapachu. Urządzenia tego typu wymagają podłączenia do sieci 230 V. Nie mają wbudowanych akumulatorów, dlatego konieczne jest postawienie ich w miejscu, w którym łatwo dostać się do gniazdek elektrycznych.

Oferujemy takie urządzenia ozonujące, jak OzoBox i Ozi marki Juka. To wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany w sklepach odzieżowych, pralniach, wypożyczalniach ubrań i zakładach zajmujących się wytwarzaniem wyrobów tekstylnych. W naszym asortymencie są dostępne urządzenia zarówno jedno-, jak i dwudrzwiowe. To pozwala dopasować wielkość sprzętu do liczby ozonowanych ubrań i wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Oferujemy też modele na kółkach z hamulcem, które można łatwo przesuwać.

Szczelne urządzenia do ozonowania

Aby proces ozonowania mógł przebiegać prawidłowo, konieczne jest zapewnienie szczelności urządzeń. Produkty te wykonano z jakościowych materiałów – to przede wszystkim blacha powlekana, której fragmenty zostały połączone w taki sposób, by nie doprowadzić do przenikania mikroorganizmów do wnętrza podczas procesu sterylizacji.

Przednia ściana urządzeń ozonujących została wykonana ze szkła – szyby satynowej. Dzięki temu można obserwować, co dzieje się we wnętrzu konstrukcji. Szkło jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ma negatywnego wpływu na proces ozonowania.

Drzwi w urządzeniach do ozonowania zostały wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wielokrotne otwieranie. Wyposażono je także w specjalny zamek elektromagnetyczny. Ten element sprawia, że ryzyko pozostawienia uchylonych drzwi w trakcie ozonowania jest minimalne. W niewielkiej odległości skrzydło zamyka się automatycznie, co wpływa na skuteczność wykonywanej sterylizacji. 

Oświetlenie LED w urządzeniach ozonujących

Urządzenia ozonujące dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone również w oświetlenie LED. Takie żarówki nie wpływają negatywnie na proces usuwania mikroorganizmów, a jednocześnie zachowują długą żywotność i zużywają niewiele prądu. Dzięki nim możliwe jest łatwe obserwowanie, co dzieje się w środku urządzenia.

Dodatkowe elementy w urządzeniach ozonujących

Urządzenia ozonujące zostały wyposażone w wiele dodatkowych elementów, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności tego typu sprzętu. Mowa tu m.in. o wieszakach na odzież. Pozwalają na równomierne rozłożenie ubrań, co wpływa na ostateczny efekt ozonowania. 

We wnętrzu urządzeń ozonujących zastosowano również specjalne półki siatkowe. Użytkownik opcjonalnie może zamienić je na specjalne kosze. Elementy te można swobodnie przesuwać, dostosowując ich położenie do swoich potrzeb.

Ciekawym elementem jest również programator czasowy. Dzięki niemu możliwe jest samodzielne ustawianie czasu pracy urządzenia, bez konieczności kontrolowania go w trakcie procesu ozonowania. To umożliwia wykonywanie dodatkowych działań w momencie, gdy urządzenie przeprowadza sterylizację. Po zakończeniu pracy wyłączy się samodzielnie, nie narażając produktów umieszczonych w środku na zbyt długie działanie ozonu.

Oferujemy urządzenia ozonujące ze specjalnymi czujnikami. Informują one użytkownika o zużyciu filtrów. Dzięki temu można zadbać o to, by urządzenie pozwalało na skuteczne pozbywanie się mikroorganizmów i większych zanieczyszczeń przez cały czas pracy. Sprzęt z naszej oferty pracuje bardzo cicho, nie przeszkadzając w wykonywaniu dodatkowych zadań w tym samym pomieszczeniu. Oferujemy też urządzenia do dezynfekcji.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy