KAIR -
KAIR

Producent: Juka

Szczegóły

Regały mroźnicze są używane do przechowywania produktów spożywczych, które pod wpływem nieodpowiedniej temperatury mogłyby szybko ulec zepsuciu. Pojawiają się przede wszystkim w sklepach i supermarketach, w których sprzedaje się mrożone warzywa, mięso, lody itd. W naszym asortymencie znajdziesz regały mroźnicze Juka wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy przede wszystkim model Juka Kair – wyposażony w sporo innowacyjnych elementów ułatwiających użytkowanie.

Duży zakres temperatury

Użytkownik może samodzielnie dopasować temperaturę panującą w regałach mroźniczych do wymagań przechowywanych w nich produktów. W większości przypadków jest możliwość wyboru wartości w zakresie od -18 do -22 stopni Celsjusza. Nie bez znaczenia są też warunki panujące w otoczeniu regału mroźniczego. Urządzenia tego typu działają przede wszystkim tam, gdzie temperatura powietrza wynosi nie więcej niż +25 stopni Celsjusza, a wilgotność – maksymalnie 60%.

Do wnętrza regałów można dostać się dzięki przesuwnym lub uchylnym drzwiom. Elementy te zostały wykończone uszczelkami, które pozwalają zachować odpowiednie warunki w środku regału. Poszczególne modele zostały zaprojektowane w taki sposób, by do ich wnętrza można było dostać się bez konieczności używania kodów czy kluczyka. Dzięki temu produkty zamknięte w regałach są dostępne dla klientów, co usprawnia zakupy, zwłaszcza w dużych sklepach.

Ciekawe funkcje dostępne w regałach mroźniczych

Regały mroźnicze z naszej oferty mają sporo udogodnień, które wpływają na funkcjonalność i wygodę używania produktów. Wśród nich warto wyróżnić automatyczne rozmrażanie z wykorzystaniem gorącej pary. Ta opcja pozwala na zachowanie higieny regałów, pozbywając się gromadzącego się w nim lodu. Dzięki automatycznemu rozmrażaniu nie trzeba martwić się koniecznością długiego oczekiwania na całkowite rozmrożenie.

We wnętrzach regałów znajdują się też półki druciane zawieszane. Użytkownik może samodzielnie regulować ich położenie, dostosowując je m.in. do wymiarów przechowywanych produktów. Liczba półek różni się zależnie od wybranego modelu szafy mroźniczej.

Trwałe regały do mrożenia

Regały do mrożenia dostępne w naszym sklepie wykonano z materiałów wysokiej jakości, które pozwalają zachować odpowiedni stan techniczny urządzenia nawet pod wpływem działania szkodliwych czynników. Do ich stworzenia użyto przede wszystkim blachy lakierowanej proszkowo. Konstrukcje tego typu mają pełne boki, od środka pokryte płytą ABS. Zastosowano w nich materiały, które są odporne na działanie wilgoci i niską temperaturę.

Regały do mrożenia z oświetleniem

Regały do mrożenia wyposażono również w systemy oświetlenia LED, które pozwalają na podkreślenie przedmiotów znajdujących się w ich wnętrzu. Diody tego typu pobierają niewielkie ilości prądu, jednocześnie zachowując długą żywotność. Nie generują również wysokiej temperatury, co ma ogromne znaczenie w przypadku regałów mrożących. Oświetlenie LED zostało zamknięte w szczelnych obudowach, które chronią je przed wilgocią.

Gdzie sprawdzą się nasze regały mrożące?

Regały mrożące dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się doskonale w miejscach, w których sprzedaje się mrożonki. Takie produkty muszą mieć zapewnioną odpowiednio niską temperaturę przez cały czas, by nie doprowadzić do ich rozmrożenia. Nasze regały pojawiają się w sklepach spożywczych, supermarketach, hipermarketach czy lodziarniach. Pozwalają na estetyczne wyeksponowanie towaru, jednocześnie pomagając zadbać o odpowiednie warunki przechowywania.

Oferujemy regały mrożące w różnych rozmiarach, co pozwala na ich ustawienie zarówno w mniejszych sklepach spożywczych, jak i dużych supermarketach. W wielu miejscach tego typu stosuje się też całe ciągi urządzeń, co pozwala na bezpieczne przechowywanie setek produktów spożywczych. Nasze szafy mrożące to stabilne meble, które zapewniają bezpieczeństwo podczas używania. Oferujemy też regały chłodnicze, w których wnętrzu temperatura jest wyższa, jednak przypomina tę panującą w lodówkach.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy