Boneta Igloo - ICECRAFT -
BonetaICECRAFT

Producent: Igloo

Szczegóły
Boneta Igloo - LEVEL L -
BonetaLEVEL L

Producent: Igloo

Szczegóły
Boneta Igloo - ADVANTA -
BonetaADVANTA

Producent: Igloo

Szczegóły

Wysokiej jakości bonety

Bonety to urządzenia mroźnicze o dużych rozmiarach, które wykorzystywane są w lokalach handlowych z branży spożywczej – np. sklepach lub marketach. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest duża moc oraz bardzo dobra wydajność chłodzenia, co pozwala na głębokie mrożenie produktów spożywczych, a tym samym zapobieganie ich przedwczesnemu psuciu się. Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii ma w swojej ofercie nowoczesne bonety marki Igloo – polskiego producenta urządzeń chłodniczych dla przemysłu spożywczego.

W naszym asortymencie znajdują się trzy zaawansowane modele: ICECRAFTLEVEL L oraz ADVANTA. Oferowane produkty przeznaczone są do sklepów samoobsługowych i charakteryzują się nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z wystrojem współczesnych lokali handlowych. Sprzęty te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą widoczność znajdujących się wewnątrz produktów. Niewątpliwym atutem jest również wykorzystanie oświetlenia LED, które sprawia, że klient jeszcze lepiej widzi, co znajduje się w bonecie. Urządzenia są dostępne w różnych rozmiarach i przystosowane są do ustawiania w rzędy.

Wysoka wydajność i energooszczędność

Wysoką wydajność mrożenia zapewnia cichy agregat wewnętrzny lub zewnętrzny (w zależności od modelu), który odpowiada za chłodzenie dynamiczne urządzenia. Dzięki zastosowaniu specjalnej izolacji z ekologicznej pianki poliuretanowej oraz szyb wielowarstwowych nasze bonety charakteryzują się energooszczędnością. Wewnątrz przestrzeni ekspozycyjnej umieszczono termometr, który informuje o aktualnej temperaturze. Za zmianę temperatury odpowiada elektroniczny regulator temperatury z cyfrowym wyświetlaczem.

Alternatywą dla osób, które dysponują mniejszą powierzchnią handlową, są tradycyjne zamrażarki oraz szafy mroźnicze. Tego typu urządzenia przeznaczone są przede wszystkim do niewielkich sklepów spożywczych, które oferują mniejszy wybór produktów mrożonych.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy