Boks kasowy Kolecki - ACX 22 -
Boks kasowyACX 22

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - ACX 05 -
Boks kasowyACX 05

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - ACX 03 -
Boks kasowyACX 03

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - ACX 01 -
Boks kasowyACX 01

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - SX1 -
Boks kasowySX1

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - - wyposażenie dodatkowe -
Boks kasowy- wyposażenie dodatkowe

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - GKX62 -
Boks kasowyGKX62

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - GKX058 -
Boks kasowyGKX058

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - GKX05 -
Boks kasowyGKX05

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - GKX03 -
Boks kasowyGKX03

Producent: Kolecki

Szczegóły
Boks kasowy Kolecki - GKX01 -
Boks kasowyGKX01

Producent: Kolecki

Szczegóły

Boksy kasowe

Praca kasjera związana jest z wykonywaniem powtarzalnych czynności, niekiedy przez wiele godzin w ciągu jednego dnia. Monotonny charakter obowiązków oraz brak odpowiedniego stanowiska roboczego mogą powodować spadek komfortu i szybsze zmęczenie pracownika. W celu poprawy warunków pracy na kasie opracowano specjalnie boksy kasowe, które mają za zadanie zapewnienie wygodnego miejsca pracy oraz zwiększenie wydajności kasjera podczas wykonywania zadań służbowych.

Boksy kasowe to rozbudowane i funkcjonalne stanowiska sprzedażowe, które są jednym z podstawowych elementów wyposażenia w średnich oraz dużych lokalach handlowych. Znajdują zastosowanie zarówno w niewielkich sklepach osiedlowych, jak i dużych marketach. Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii ma w swojej ofercie szeroki wybór boksów kasowych, które charakteryzują się ergonomiczną budową i szeregiem zaawansowanych funkcji. Wyposażenie znajdujące się w tej kategorii produktów pochodzi od czołowego producenta nowoczesnych sprzętów dla sklepów i biur: firmy Kolecki. Marka dostarcza swoje produkty do klientów z państw Europy Środkowej, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.

Boksy kasowe CMS Bydgoszcz – funkcjonalność i ergonomia

Oferowane przez nas boksy do kas – w tym model ACX 05 czy GKX03 – to ergonomiczne stanowiska sprzedażowe, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić kasjerowi najwyższy komfort. Ergonomiczna budowa poszczególnych elementów w połączeniu z modułową konstrukcją umożliwia dostosowanie charakteru stanowiska roboczego do rozmiarów i ustawności danego sklepu.

Boksy kasowe występują w wersji jednostanowiskowej lub dwustanowiskowej. Układ poszczególnych elementów wyposażenia gwarantuje odpowiednią ilość miejsca dla pracownika oraz łatwy dostęp do najważniejszych punktów obsługowych.

Każdy boks kasowy wyposażony jest w specjalny przenośnik taśmowy do wykładania i transportowania skanowanych towarów. Prędkość posuwu taśmy dopasowana jest do wydajności pracy przeciętnego operatora i wynosi 16 cm/sek. Niewątpliwą zaletą jest wysoka wytrzymałość obciążeniowa przenośnika (40 kg/m bieżący), co ma istotne znaczenie przy wykładaniu produktów o dużej masie. Boksy kasowe charakteryzują się bardzo cichą pracą. W celu zasilenia należy je podłączyć urządzenia do standardowego gniazda elektrycznego 230 V.

Nowoczesny design

Boksy do kas marki Kolecki doskonale wpasowują się we współczesne trendy wykończeniowe. Będą ładnie wyglądać w każdym lokalu handlowym. Nowoczesna stylistyka, atrakcyjne kolory i obłe kształty mebli gwarantują zachowanie schludnego wystroju i nie powodują efektu przytłoczenia.

Do produkcji stanowisk roboczych zastosowano wyłącznie materiały najwyższej jakości, takie jak stal nierdzewna, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Decydując się na wybór określonego modelu, klient ma możliwość wyboru kolorystyki elementów wykończeniowych, korzystając z odcieni palety RAL.

Wyposażenie dodatkowe

Producent oferuje również szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego, które pozwala na jeszcze lepszą i wydajniejszą pracę operatora kasy fiskalnej. Wśród akcesoriów dodatkowych można wyróżnić:

  • regulowany uchwyt obrotowy do czytnika kart płatniczych,
  • wieszak na torby reklamowe,
  • osłona z pleksi z półką do wydawania reszty pieniędzy,
  • półka na klawiaturę,
  • uchwyt do monitora,
  • przegroda towaru montowana w komorze towarowej,
  • bramka zamykająca,
  • półki do ekspozycji asortymentu sprzedawanego przy kasie.

Wszystkie boksy kasowe z naszej oferty otrzymały wystawiany przez producenta certyfikat CE, który stanowi deklarację zgodności z wymaganiami obowiązującymi na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W naszym asortymencie znajduje się również szereg innych nowoczesnych urządzeń i mebli do profesjonalnej gastronomii – w tym regały chłodniczemeble warzywnicze czy wagi sklepowe przeznaczone także do lokali handlowych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze najlepszych rozwiązań dla konkretnego biznesu.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy