Lustra obserwacyjne -
Lustra obserwacyjne

Szczegóły

Lustra obserwacyjne to produkty wykorzystywane przede wszystkim w sklepach. Pozwalają one na sprawdzanie, co dzieje się w ciasnych alejkach, bez konieczności ich osobistego monitorowania. Lustra odbijają obraz pod kątem, dlatego z łatwością może on docierać do kasjerki lub ochroniarza. Takie produkty są wykorzystywane w celu zmniejszenia ryzyka kradzieży. Montuje się je przede wszystkim w mniejszych sklepach spożywczych. Stanowią zdecydowanie tańszą alternatywę dla monitoringu i pozwalają na reagowanie od razu, przyłapując złodzieja na gorącym uczynku.

Lustro obserwacyjne do sklepu może obejmować swoim zasięgiem nawet kilka alejek, w zależności od tego, gdzie zostanie umieszczone. Zwykle montuje się je przy suficie w miejscu, z którego można dostrzec co najmniej kilka regałów. Oferujemy szeroki wybór luster, co pozwala na stworzenie całego kompletu produktów zwiększających bezpieczeństwo w sklepie. Można umieścić je w różnych miejscach w lokalu – ich lokalizacja może być dowolna, ponieważ produkty te nie wymagają dostępu do żadnych instalacji.

Lustra obserwacyjne w różnych kształtach i rozmiarach

W naszym sklepie znajdziesz lustra obserwacyjne, które różnią się od siebie kształtem i rozmiarem. Oferujemy wyroby okrągłe, kwadratowe z zaokrąglonymi rogami, a także przypominające kulę przeciętą na pół. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć przede wszystkim od miejsca, w którym ma się znaleźć. Warto sprawdzić, jaki kształt pozwoli na obserwowanie największego fragmentu terenu bez ruszania się ze swojego stanowiska.

Bezpieczne lustra obserwacyjne do sklepu

Lustra obserwacyjne do sklepu z naszej oferty zostały wykonane w taki sposób, by nie stanowiły zagrożenia dla klientów i pracowników. Powstały z materiałów, które się nie tłuką. Oznacza to, że ich celowe uszkodzenie przez złodzieja jest bardzo trudne. Znika też ryzyko rozpryśnięcia się szklanych odłamków po alejkach i produktach umieszczonych na regałach.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych luster.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy