Wyspa warzywnicza WW-ZŁ -
Wyspa warzywnicza WW-ZŁ

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał warzywniczy RW-KLP -
Regał warzywniczy RW-KLP

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał warzywniczy RW-DPK -
Regał warzywniczy RW-DPK

Producent: ATUT

Szczegóły
Wyspa warzywna GW-LT/12-120 -
Wyspa warzywna GW-LT/12-120

Producent: ATUT

Szczegóły
Wyspa warzywnicza WW-PP/15-1200 -
Wyspa warzywnicza WW-PP/15-1200

Producent: ATUT

Szczegóły
Wyspa warzywnicza WW-OMN/16 -
Wyspa warzywnicza WW-OMN/16

Producent: ATUT

Szczegóły
SW -
SW

Producent: ATUT

Szczegóły
SWW -
SWW

Producent: ATUT

Szczegóły

Meble warzywnicze

Meble warzywnicze oferowane przez CWS to wysokiej jakości regały, które znajdują swoje zastosowanie w sklepach samoobsługowych, takich jak markety oraz sklepy spożywcze. Wyroby są produkowane przez firmę ATUT, która jest renomowanym producentem wyposażenia meblowego dla lokali handlowych. Proponowane regały warzywnicze charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką wykonania, nawiązując tym samym do aktualnych trendów rynkowych.

Meble na warzywa przystosowane są do ekspozycji zarówno warzyw, jak i owoców. W skład dostępnych modeli wchodzą regały jednostronne, które są przeznaczone do ustawienia mebli wzdłuż ściany pomieszczenia, oraz dwustronne gondole doskonale sprawdzające się w środkowej części sklepu. Takie rozwiązanie pozwala na pełniejsze wykorzystanie powierzchni sklepowej i gwarantuje łatwiejszy dostęp do wystawionych produktów.

Szeroki asortyment produktów

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii oferuje szeroki wybór mebli warzywniczych. W przypadku regałów przyściennych istnieje możliwość łączenia pojedynczych segmentów w długie ciągi, co znacząco zwiększa powierzchnię składowania i umożliwia ekspozycję większej ilości warzyw i owoców.

Niektóre z proponowanych wariantów (np. regał warzywniczy RW-KLP) są wyposażone w zestawy półek, które pozwalają na wielopoziomowe przechowywanie artykułów spożywczych przy zachowaniu oszczędności miejsca. Dodatkowym zaletą jest ich ustawienie pod określonym kątem nachylenia, dzięki czemu zapewniają łatwiejszy dostęp do warzyw i owoców oraz lepszą ekspozycję produktów. Półki regałów zostały wyposażone również w tzw. progi blokujące, które zapobiegają spadaniu skrzynek z asortymentem spożywczym. Wymiary półek odpowiadają standardowym skrzynkom na artykuły spożywcze, które są dostępne na rynku. Do niektórych modeli istnieje możliwość dokupienia dedykowanych skrzynek z drewna bukowego, które doskonale komponują się z całą konstrukcją regału warzywniczego.

Meble na warzywa charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na obciążenia. Zwarta konstrukcja regałów gwarantuje stabilność nawet przy całkowitym zapełnieniu powierzchni składowej. Dzięki wysokiej nośności montowanych półek regały mogą pomieścić dużą ilość warzyw i owoców.

Nowoczesny design

Regały warzywnicze dostępne w CWS cechuje estetyka wykonania oraz nowoczesny design. Proponowane produkty zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, drewno bukowe oraz płyty meblowe (w zależności od modelu). 

Elementy stalowe zostały pomalowane technologią proszkową. W przypadku mebli całkowicie wykonanych z metalu, istnieje możliwość pomalowania regałów na kolory odpowiadające barwom z palety RAL.


Dodatkowy efekt wizualny zapewnia zestaw luster, które są wykonane z bezpiecznego w użytkowaniu materiału plexi (np. regał warzywniczy RW-DPK). Zastosowanie dużej powierzchni lustrzanej sprawia wrażenie większej ilości sprzedawanych artykułów spożywczych. Lustra są montowane w górnej nadstawce regału i razem z oświetleniem LED zapewniają lepszą ekspozycję sprzedawanych warzyw i owoców.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy