OzoBox -
OzoBox

Producent: Juka

Szczegóły
OZI -
OZI

Producent: Juka

Szczegóły
Osłona z plexi -
Osłona z plexi

Szczegóły
Stacja dezynfekująca -
Stacja dezynfekująca

Szczegóły

Urządzenia do dezynfekcji odzieży pozwalają na skuteczne pozbywanie się z ubrań mikroorganizmów chorobotwórczych – wystarczy włożyć odzież do wnętrza maszyny, a następnie uruchomić odpowiedni tryb. Dezynfekcja trwa około 2 godzin. We wnętrzu urządzenia znajdują się półki siatkowe lub kosze, które można regulować. Umożliwia to równomierne rozłożenie dezynfekowanych ubrań.

W naszym sklepie są dostępne urządzenia, które pozwalają na przeprowadzenie dezynfekcji, sterylizacji, detoksykacji i dezodoryzacji ubrań. Są one wykorzystywane w firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą odzieży. Oferujemy urządzenia znanych marek – podstawę naszego asortymentu stanowią produkty marki Juka. W asortymencie można znaleźć takie urządzenia jak stacja dezynfekująca Juka czy model OzoBox.

Oferujemy urządzenia do dezynfekcji w wersji dwudrzwiowej i jednodrzwiowej. Dostępne produkty różnią się od siebie szerokością, a więc także możliwością umieszczenia w środku konkretnej liczby ubrań.

Dezynfekcja odzieży – szczelne urządzenia

Nasze urządzenia do dezynfekcji zostały wyposażone w szczelną obudowę z blachy powlekanej. Ta doskonała izolacja zapobiega przenikaniu zanieczyszczeń i mikroorganizmów do wnętrza sprzętu. W środku znajdują się również wieszaki, które pozwalają na rozwieszenie dezynfekowanych ubrań. Przy pomocy generatora ozonu urządzenie może skutecznie eliminować mikroorganizmy osadzające się na ubraniach.

Wnętrze maszyny jest widoczne dzięki szklanym drzwiom. Wyposażono je w szybę satynową, która nie wpływa negatywnie na proces dezynfekcji odzieży. Drzwi zamykają się na zamek elektromagnetyczny. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie sytuacji, w której podczas procesu dezynfekcji skrzydło pozostałoby uchylone. Zamek elektromagnetyczny umożliwia zachowanie pełnej szczelności urządzenia.

Urządzenie do dezynfekcji z oświetleniem LED

Urządzenia do dezynfekcji odzieży dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w oświetlenie LED. Dzięki niemu możliwe jest łatwiejsze sięganie po zdezynfekowane produkty. Oświetlenie tego typu pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, dzięki czemu jest ekonomiczne. Wykazuje się też długą żywotnością, pozwalając na bezproblemową pracę przez nawet kilkanaście lat.

Dodatkowe akcesoria w urządzeniach do dezynfekcji

Urządzenie do dezynfekcji wyposażono w wiele dodatkowych udogodnień. W przypadku stacji są to między innymi:

  • stelaż na opakowanie z rękawiczkami jednorazowymi lub chusteczkami,
  • pojemnik z płynem wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego PET-G,
  • tacka, która umożliwia łatwiejsze utrzymanie czystości poprzez zbieranie skapujących resztek preparatu.

Niektóre modele urządzeń do dezynfekcji wyposażono również w kółka z hamulcem, które pozwalają na bezproblemowe przesuwanie ciężkiego urządzenia. Sprzęt działa bardzo cicho – nawet z włączonym filtrem powietrza. W niektórych produktach zastosowano też czujniki, które informują o zanieczyszczeniu tego elementu. Filtry pozwalają na usuwanie z ubrań sierści, pyłu i innych zanieczyszczeń – nie tylko mikroorganizmów.

W bardziej zaawansowanych modelach istnieje opcja samodzielnego ustawienia czasu pracy urządzenia. Po zakończeniu dezynfekcji odzieży sprzęt wyłącza się samoistnie, co zapewnia większe bezpieczeństwo oraz oszczędność energii.

Personalizacja urządzeń do dezynfekcji odzieży

Urządzenia do dezynfekcji odzieży z naszego asortymentu można spersonalizować. W przypadku niektórych modeli istnieje możliwość pomalowania metalowych elementów proszkowo na dowolny kolor wybrany z palety RAL. W przypadku części szklanych zamawiający może się zdecydować na nadruk cyfrowy UV – najczęściej jest to logotyp sieci czy infografika przedstawiająca proces dezynfekcji ubrań.

Użytkownik może też zadecydować o dodatkowych udogodnieniach, takich jak pojemnik na płyn do dezynfekcji czy dodatkowe półki w urządzeniach w formie szafy. Oferujemy takżeplastikowe wózki sklepowe, w których można przewozić odzież.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy