Regał grzewczy Robben -
Regał grzewczy Robben

Producent: Igloo

Szczegóły

Regały grzewcze stanowią podstawowe wyposażenie wielu lokali gastronomicznych. Pozwalają na utrzymanie sprzedawanych produktów w odpowiedniej temperaturze bez konieczności ich podgrzewania przed podaniem klientowi. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie ważne jest to, aby wydawane artykuły były ciepłe. W naszym asortymencie można znaleźć jakościowe regały grzewcze IGLOO, które pozwalają na samodzielny wybór temperatury wewnętrznej i ogólnego wyglądu urządzenia.

Dostępne urządzenia wykonano z trwałych materiałów, które nie ulegają niszczeniu pod wpływem kontaktu z żywnością. Półki powstały ze stali nierdzewnej, która pozwala na bezproblemowe mycie z wykorzystaniem nawet silnych środków czystości. Dzięki temu możliwe jest zachowanie odpowiedniej higieny, zgodnej z wymaganiami dotyczącymi lokali gastronomicznych.

Podgrzewane półki ekspozycyjne

Regały grzewcze wyposażono w półki ekspozycyjne, które są podgrzewane przez cały czas. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury produktów, które powinny pozostać ciepłe. Dzięki temu sprzęty te znajdują zastosowanie przede wszystkim w miejscach, gdzie oferowane artykuły są wydawane klientom natychmiast po zakupie.

Użytkownik może samodzielnie ustawiać temperaturę panującą we wnętrzu regału grzewczego. W tym celu należy skorzystać z elektronicznego regulatora z cyfrowym wyświetlaczem.

Estetyczne regały grzewcze

Regały grzewcze znajdują się zazwyczaj w miejscach widocznych dla klientów. Z tego powodu wielu osobom zależy na tym, by były to produkty estetyczne. Dostępne w naszej ofercie modele mają szklane boki pokryte sitodrukiem, co ogranicza widoczność zawartości z innej strony niż przód. Obudowa z blachy może natomiast zostać pomalowana na dowolny kolor. Użytkownik ma możliwość samodzielnego wybrania odcienia z wzornika IGLOO.

Regały grzewcze powinny odpowiednio prezentować umieszczone w nich towary. Z tego powodu zostały wyposażone w listwę ze świetlówką LED. Pozwala ona na doświetlenie żywności i zwrócenie na nią uwagi potencjalnych klientów. Zamawiający może samodzielnie wybrać kolor listwy ze świetlówką, korzystając ze wzornika IGLOO. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie barwy tego elementu do pozostałych fragmentów obudowy urządzenia lub wystroju wnętrza lokalu.

Regały wyposażono zarówno w podświetlenie górne, jak i świetlówki LED znajdujące się na każdej półce. Dzięki temu wszystkie prezentowane produkty są oświetlone równomiernie.

Opcjonalne wyposażenie regałów grzewczych

Regały grzewcze z naszej oferty można również wyposażyć w dodatkowe elementy. Mowa tu na przykład o:

  • lustrach umieszczonych po bokach regału,
  • oblachowaniu podstawy frontowej, co pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni na produkty,
  • (na specjalne życzenie) półkach i wnętrzu wykonanych z blachy kwasoodpornej, co jest ważne podczas korzystania z niektórych środków czystości i przechowywania produktów spożywczych o kwaśnym odczynie.

Regał można także wyposażyć w kółka, które pozwalają na łatwe przesuwanie urządzenia. Takie rozwiązanie sprawdza się w sytuacji, gdy konstrukcja ma być wykorzystywana w różnych miejscach w krótkim czasie.

Oferujemy także lady chłodnicze do lokali gastronomicznych oraz sklepów.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy