Odcinacz folii aluminiowej -
Odcinacz folii aluminiowej

Szczegóły
Odcinacz do papieru -
Odcinacz do papieru

Szczegóły
Odcinacz do folii -
Odcinacz do folii

Szczegóły

Odcinacze do papieru i folii – oszczędność czasu i usprawnienie pracy

Odcinacze są szeroko wykorzystywane w sklepach spożywczych, mięsnych oraz w różnych punktach gastronomicznych, takich jak cukiernie, restauracje czy bary szybkiej obsługi. Zdecydowanie przyspiesza czas pakowania świeżych produktów, takich jak wędliny czy sery. Właśnie dlatego najczęściej można spotkać je na stanowiskach mięsnych. W naszej ofercie dostępne są odcinacze w różnych wersjach i o różnym przeznaczeniu.

Odcinacz do folii to stabilna i wytrzymała konstrukcja

Folia stretch stosowana jest do pakowania właściwie wszystkich rodzajów artykułów, choć największą popularność zyskała w branży spożywczej. Pełni funkcję zabezpieczenia oraz opakowania na czas wysyłki, a także przechowywania towarów. Wiele firm codziennie wiele razy używa folii stretch, co przy ręcznym pakowaniu zajmuje dużo czasu.

Odcinacz do folii spożywczej to urządzenie będące niemal na porządku dziennym w wielu zakładach pracy w branży spożywczej. Folia to tworzywo trudne do podziału bez jakiejkolwiek pomocy – odcinacz do folii aluminiowej dostępny w ofercie CWS pomoże bez problemu uzyskać dokładnie taki fragment folii, jakiego potrzeba.

Tego typu przyrządy odznaczają się wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługą. Dzięki łatwemu użytkowaniu może być wykorzystywany zarówno przez osoby, które profesjonalnie zajmują się pakowaniem produktów, jak w warunkach domowych. Za co warto docenić te niepozorne akcesoria?

  • Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na żywotność i bezawaryjność przyrządu.
  • Możliwość sprawnej wymiany noża.
  • Uniwersalny wygląd i kolorystykę, które wpiszą się w każdą przestrzeń roboczą.
  • Kompaktowe wymiary, które pozwalają schowanie odcinacza do folii, gdy nie jest używany.

Wykorzystując odcinacz do folii, można w prosty sposób znacznie usprawnić pakowanie różnych przedmiotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu folia stretch zawsze jest na miejscu - gotowa do wykorzystania. Rolka folii założona na bębenek odcinacza nie gubi się i każdy z pracowników będzie wiedział, gdzie jej szukać. 

Gdzie sprawdzi się odcinacz do papieru?

To z kolei urządzenie służące do pakowania różnego rodzaju produktów w papiery pakowe. Można łączyć je z papierem z powleczeniem lub bez.W standardzie odcinacz do papieru wyposażony jest w specjalną listwę umożliwiającą wydzielenie pożądanego fragmentu opakowania. Dodatkowo listwa ząbkowana pozwala na korzystanie z arkuszy pokrytych różnymi tworzywami trudniejszymi do przecięcia.

Z odcinacza dostępnego w Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii najczęściej korzystają cukiernie, piekarnie czy zakłady mięsne. Znajduje także szerokie zastosowanie z marketach wielobranżowych.

Oferowany przez nas odcinacz do papieru sprawi, że pakowanie pieczywa, mięsa, serów czy owoców będzie znacznie łatwiejsze. Urządzenie zapewnia precyzyjne cięcie, a więc oszczędność papieru i wysoki komfort pracy. Przy okazji zmniejsza zużycie surowca, a tym samym koszty procesu pakowania. Odcinacz do folii czy papieru to dodatkowe wyposażenie sklepu, które usprawni pracę. 

Odcinacze do folii i papieru od CWS – dlaczego warto złożyć zamówienie?

Nasza oferta przewiduje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. Proponujemy produkty wyłącznie od zaufanych dostawców, gwarantując tym samym niezawodną pracę i użyteczność elementów wyposażenia sklepów czy lokali gastronomicznych.

Każdy produkt zamówiony w Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii objęty jest roczną gwarancją, a atrakcyjne ceny oferujemy zarówno nowym, jak i stałym klientom. Przy większych zamówieniach dostępne są płatności ratalne lub w ramach leasingu.

Staramy się sukcesywnie poszerzać nasz asortyment, aby każdy mógł idealnie dopasować produkty do swoich potrzeb. Chętnie pomożemy dokonać wyboru w razie wątpliwości!

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy