Witryny piekarniczo-cukiernicze LW- PC/17 -
Witryny piekarniczo-cukiernicze LW- PC/17

Producent: ATUT

Szczegóły
Lada z gablotą szklaną  UV LG- UV/15 -
Lada z gablotą szklaną UV LG- UV/15

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał piekarniczy RP-SK/16 -
Regał piekarniczy RP-SK/16

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał piekarniczy RP-RD/16 -
Regał piekarniczy RP-RD/16

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał piekarniczy RP-SPG/15 -
Regał piekarniczy RP-SPG/15

Producent: ATUT

Szczegóły
Lada cukiernicza neutralna LYNX -
Lada cukiernicza neutralna LYNX

Producent: Cebea

Szczegóły
PASTELLA  NATURAL BAKE -
PASTELLA NATURAL BAKE

Producent: Igloo

Szczegóły
DOLCE N -
DOLCE N

Producent: Juka

Szczegóły
Regał piekarniczy SCH -
Regał piekarniczy SCH

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał piekarniczy ASPM -
Regał piekarniczy ASPM

Producent: ATUT

Szczegóły
Regał piekarniczy ASC -
Regał piekarniczy ASC

Producent: ATUT

Szczegóły
REGAŁ BELLISSIMA -
REGAŁ BELLISSIMA

Producent: Juka

Szczegóły
TADEUSZ -
TADEUSZ

Producent: Igloo

Szczegóły

Meble piekarnicze

Meble piekarnicze to podstawowe wyposażenie sklepów piekarniczo-cukierniczych. Oferowany asortyment jest przystosowany do przechowywania pieczywa (np. chlebów, bułek, bagietek), a także różnego rodzaju wyrobów cukierniczych (np. pączków, ciast, tortów). Konstrukcja mebli została zaprojektowana tak, aby zapewnić długotrwałą świeżość i doskonały wygląd eksponowanych produktów.

Marka CWS ma w swojej ofercie szeroki wybór wyposażenia od znanych producentów, takich jak ATUT, Cebea, Juka oraz Igloo. Wśród proponowanych produktów można znaleźć przede wszystkim regały piekarniczelady cukiernicze oraz witryny piekarniczo-cukiernicze. To wyposażenie świetnie nadaje się zarówno do tradycyjnych piekarni oraz cukierni, jak i punktów samoobsługowych, takich jak sklepy spożywcze, markety, stacje benzynowe lub restauracje hotelowe.

Bezpieczeństwo przechowywanej żywności

Żywność sprzedawana w piekarniach oraz cukierniach najczęściej jest przechowywana bez opakowań produktów. Ponieważ klienci zwykle „kupują oczami”, zabieg ten ma na celu skuteczniejszą ekspozycję wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Widząc gotowy produkt, klient będzie dużo bardziej skłonny do jego zakupu, niż gdyby miał podjąć decyzję na podstawie nadruku na opakowaniu. Taki zabieg wymaga jednak spełnienia określonych warunków, które zapewnią bezpieczeństwo produktów i ich przyszłych konsumentów.

Piekarnia to miejsce, które codziennie odwiedzają dziesiątki lub nawet setki klientów. Z tego względu wystawiony asortyment musi być odpowiednio zabezpieczony przed bezpośrednim kontaktem z osobami z zewnątrz oraz różnymi zanieczyszczeniami, które mogłyby osadzić się na powierzchni produktów. Oferowane meble do piekarni zostały wyposażone w specjalne przezroczyste osłony (gabloty), które izolują pieczywo oraz ciasta przed bezpośrednim kontaktem z klientami, nie ograniczając przy tym możliwości ich ekspozycji. Osłony te pełnią również inną istotną funkcję – zabezpieczają asortyment przed wysychaniem i zapewniają mu długotrwałą świeżość. Meble do piekarni zostały wykonane z bezpiecznych materiałów spełniających najwyższe normy i nie mają przeciwwskazań do kontaktu z żywnością.

Wysoka funkcjonalność

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii dostarcza wyłącznie najlepszej jakości wyposażenie do piekarni. Cechą charakterystyczną tych produktów jest wysoka funkcjonalność, co w połączeniu z estetyką wykonania mebli i nowoczesnym designem gwarantuje spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających właścicieli i menadżerów punktów piekarniczo-cukierniczych. Konstrukcja mebli pozwala na łączenie ich w długie ciągi i tworzenie indywidualnych zestawów, które będą dopasowane do sprzedawanego asortymentu produktów.

Wysoką funkcjonalność oferowanego wyposażenia sklepów piekarniczo-cukierniczych zapewniają pojemne półki z przegrodami oddzielającymi, które umożliwiają ekspozycję różnego rodzaju produktów i zapobiegają ich mieszaniu się. Półki mogą być wykonane z przezroczystego szkła lub tradycyjnych płyt albo występować w formie metalowego czy drewnianego rusztu. W celu ułatwienia dostępu do sprzedawanego asortymentu, półki są montowane pod określonym kątem. Taki zabieg pozwala także na pełniejszą ekspozycję sprzedawanego pieczywa i wyrobów cukierniczych. Niewątpliwą zaletą jest również montaż specjalnych tacek na okruchy, które najczęściej są zlokalizowane pod półkami lub koszami z pieczywem. Tacki te wykonano ze stali nierdzewnej, co sprawia, że mają gładką powierzchnię i usuwanie okruchów nie stanowi najmniejszego problemu.

Regały piekarnicze wyposażone w zamykane osłony z plexi mają specjalne zawiasy z systemem spowalniającym, które ułatwiają wyciąganie pieczywa i zapobiegają uderzaniu o regał. Na specjalne życzenie klienta istnieje również możliwość montażu wbudowanych pojemników na zużyte worki lub rękawiczki foliowe, a także półek na opakowania przeznaczone do pieczywa.

Wielowariantowość produktów i nowoczesny design

Wyposażenie sklepu piekarniczego oferowane przez CWS jest dostępne w różnych wariantach konstrukcyjnych oraz stylistycznych. Cechą wspólną mebli od wszystkich producentów jest dbałość o nowoczesny wygląd, który doskonale współgra z ciepłym wystrojem współczesnych lokali piekarniczo-cukierniczych. Metalowe elementy regałów zostały wykonane z blachy malowanej metodą proszkową, natomiast elementy drewniane są zabezpieczone specjalnym impregnatem nieszkodliwym przy kontakcie z żywnością. W przypadku mebli wykonanych ze specjalnych płyt MDF klient ma możliwość wyboru wzoru i koloru z palety dostępnej we wzornikach. Niektóre z proponowanych modeli mogą być wyposażone również w dodatkowe oświetlenie, które umożliwia jeszcze lepszą ekspozycję produktów. Ciepła barwa oświetlenia tworzy przyjemny klimat.

Regały piekarniczewitryny cukiernicze oraz lady piekarniczo-cukiernicze mają możliwość montażu listew cenowych, które są mocowane na frontowej stronie półek i pozwalają na umieszczanie etykiet zawierających opis i cenę produktów.

Gwarancja satysfakcji

Oferowane meble piekarnicze występują w różnych kształtach i rozmiarach, co umożliwia stworzenie zestawu dostosowanego do potrzeb klienta. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i pochodzą wyłącznie od uznanych i cenionych producentów mebli przeznaczonych do lokali handlowych. Zastosowanie najlepszych materiałów do produkcji zapewnia doskonałą trwałość oraz długą żywotność mebli.

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii to marka, której siedziba jest zlokalizowana w Bydgoszcy. Oferowane meble piekarnicze są wysyłane bezpośrednio z magazynów CWS. W naszym sklepie mamy również inne elementy wyposażenia piekarni oraz cukierni, m.in. lady sprzedażowelady chłodnicze cukierniczekosze wiklinowewitryny nablatowe oraz wagi sklepowe. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy