EX F -
EX F

Producent: Bolarus

Szczegóły
GASTRO F INOX -
GASTRO F INOX

Producent: Bolarus

Szczegóły
GASTRO F -
GASTRO F

Producent: Bolarus

Szczegóły
OLA GASTRO -
OLA GASTRO

Producent: Igloo

Szczegóły
OLA GASTRO AG -
OLA GASTRO AG

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA -
JOLA

Producent: Igloo

Szczegóły
OLA -
OLA

Producent: Igloo

Szczegóły
EWA -
EWA

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA GASTRO AG -
JOLA GASTRO AG

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA AG -
JOLA AG

Producent: Igloo

Szczegóły
JOLA GASTRO -
JOLA GASTRO

Producent: Igloo

Szczegóły
EWA AG -
EWA AG

Producent: Igloo

Szczegóły
OLA AG -
OLA AG

Producent: Igloo

Szczegóły

Szafy mroźnicze są przeznaczone do przechowywania zamrożonych produktów spożywczych. Tego typu urządzenia mogą się różnić wielkością i zastosowaniem.

W przypadku szaf mroźniczych mamy jednak do czynienia ze zdecydowanie niższą temperaturę niż w przypadku szaf chłodniczych. Niektóre modele nadają się do ekspozycji towarów, inne są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o zaplecze magazynowe.

Szafy mroźnicze z pełnymi drzwiami

Szafy mroźnicze z pełnymi drzwiami doskonale nadają się do umieszczenia w pomieszczeniach magazynowych. Swoim kształtem przypominają one duże lodówki, ale są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wykorzystuje się je w lokalach gastronomicznych o różnych profilach działalności i w sklepach spożywczych. Szafy mroźnicze pozwalają na mrożenie produktów spożywczych i przechowywanie ich w bezpiecznych warunkach (w minusowych temperaturach). W odróżnieniu od nich szafy chłodnicze tylko chłodzą produkty, utrzymując temperaturę od 0 do 14 stopni. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużo różnych wariantów tego typu urządzeń. Możesz się zdecydować na proste i pojedyncze szafy jednodrzwiowe lub podwójne, z pełnymi lub oszklonymi drzwiczkami. Szafy mroźnicze wykorzystuje się w restauracjach i barach – również do przechowywania już przygotowanych posiłków, na przykład pierogów lub wyrobów mięsnych, które następnie jedynie się podgrzewa. Szafy z pełnymi drzwiami sprawdzą się przede wszystkim na zapleczu sklepów i w przestrzeniach magazynowych.

Funkcjonalne szafy do ekspozycji żywności

Szafy mroźnicze z przezroczystymi drzwiami służą do przechowywania mrożonych produktów spożywczych. W sklepach często wykorzystuje się je do eksponowania lodów, ale nie tylko. W takich szafach możesz umieścić wszelkiego rodzaju mrożonki, czyli warzywa, owoce, ryby i wiele innych produktów spożywczych. Szafy mroźnicze w dużych przestrzeniach sklepowych mogą tworzyć wygodne ciągi sprzedażowe z mrożonymi produktami. Profesjonalne urządzenia chłodnicze to doskonałe rozwiązanie do wszelkiego rodzaju sklepów spożywczych, ale również kawiarni i lodziarni. Szafki mroźnicze z przeszklonymi drzwiami pozwalają w elegancki sposób wyeksponować oferowane produkty. Szafy przeszklone sprawdzą się doskonale zarówno w dużych, jak i małych placówkach handlowych. Wyglądają one bardzo estetycznie i wpływają na zwiększenie sprzedaży.

Szafy mroźnicze w naszej ofercie

Szafki mroźnicze pozwalają na przechowywanie zamrożonych produktów, dzięki czemu zachowują one świeżość i walory smakowa. Możesz się zdecydować na duże dwudrzwiowe szafy mroźnicze, takie jak model Ola Gastro, który sprawdzi się idealnie na zapleczu restauracji lub sklepu, albo na mniejsze jednodrzwiowe warianty, które będą odpowiednie na małych przestrzeniach handlowych, takie jak Ewa AG. W niektórych modelach masz możliwość wyboru kierunku otwierania oraz rodzaju drzwi. Drzwiczki szklane pozwalają na prezentację mrożonych produktów w mniejszym sklepie i w sklepach samoobsługowych, w których klienci sami wybierają potrzebne produkty. To bardzo estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Można je ustawiać szeregowo, tworząc ciągi handlowe.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy