LA-LTN -
LA-LTN

Producent: ATUT

Szczegóły
LA-EPI -
LA-EPI

Producent: ATUT

Szczegóły
LAN-S -
LAN-S

Producent: ATUT

Szczegóły
LAN-P -
LAN-P

Producent: ATUT

Szczegóły
LAN-N -
LAN-N

Producent: ATUT

Szczegóły

Lady sprzedażowe

Lada sprzedażowa to miejsce, w którym klienci dokonują transakcji za zakupione w sklepie towary. Stanowi ona fragment zabudowy meblowej lokalu handlowego i pełni funkcję swego rodzaju wizytówki danej marki. Lada sprzedażowa musi być przede wszystkim funkcjonalna, estetyczna oraz łatwa do utrzymania w czystości. Styl jej wykonania powinien nawiązywać do charakteru marki i komponować się z wystrojem całego wnętrza. Istotnym aspektem jest również jakość zastosowanych materiałów, ponieważ stanowi ona serce każdego lokalu i jest często eksploatowana przez klientów i personel obsługi.

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii z siedzibą w Bydgoszczy oferuje nowoczesne oraz funkcjonalne lady sprzedażowe firmy ATUT, która zajmuje się produkcją wyposażenia dla lokali handlowych. Wśród proponowanych modeli mebli można znaleźć rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych sklepów, jak i dużych markowych salonów. Ostateczna konfiguracja elementów wyposażenia ustalana jest podczas indywidualnej konsultacji z klientem.

Wysoka funkcjonalność mebli

Lady sprzedażowe charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i są chętnie wybierane przez właścicieli oraz menedżerów lokali handlowych. Wszelkie elementy konstrukcyjne mebli zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort pracy podczas obsługi klienta. W ofercie CWS dostępne są zarówno lady jednostanowiskowe, jak i wielostanowiskowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku większych sklepów handlowych odwiedzanych przez dużą liczbę klientów.

Konfiguracja elementów wyposażenia uzależniona jest od preferencji i wymagań klienta. Proponowane lady kasowe mogą być wykonane ze specjalnymi otworami pod skaner, wagę kasową oraz inne akcesoria wykorzystywane przez personel sklepu. Istnieje również możliwość wykonania wnęk do wykładania towaru oraz specjalnych miejsc odkładczych np. na koszyki zakupowe. Lady sprzedażowe mogą być również wyposażone w dodatkowe półki do ekspozycji produktów, sprzedawanych techniką „upsell”, to znaczy takich, które dobierane są przez klientów na chwilę przed dokonaniem ostatecznego zakupu (np. gazety, słodycze, biżuteria, okulary przeciwsłoneczne).

Materiały najwyższej jakości

Do produkcji lad sprzedażowych zastosowano materiały konstrukcyjne najwyższej jakości, takie jak: drewno, szkło, stal kwasoodporna oraz materiały drewnopochodne. Korpus mebli stanowi solidna płyta wiórowa, natomiast blat to laminowana płyta HPL o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych i eksploatacyjnych. Cechą charakterystyczną tego materiału jest wysoka trwałość i odporność na ścieranie, co powoduje, że blaty wykonane z HPL zachowują idealny stan przez długi czas. Laminowana powierzchnia sprawia, że lady kasowe z płyty HPL nie pochłaniają wilgoci i są łatwe do utrzymania w czystości – wystarczy przetrzeć powierzchnię blatu wilgotną ściereczką, aby zapewnić jej czystość i pierwotny połysk.

Wielowariantowość produktów

CWS z Bydgoszczy oferuje szeroki wybór lad sprzedażowych z możliwością indywidualnej konfiguracji elementów wyposażenia. Proponowane modele występują w różnych wariantach kolorystycznych, dostępnych według palety RAL. Istnieje również możliwość wyboru określonego dekoru płyt, który nawiązuje do różnych wzorów najpopularniejszych gatunków drewna.

Lady kasowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić łączenie pojedynczych segmentów w długie ciągi. W zależności od modelu meble występują w różnych długościach. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość montażu specjalnych podwyższeń o różnej wysokości, które pełnią funkcję półek i pozwalają tym samym na zwiększenie powierzchni odkładczej lub ekspozycyjnej. Meble dostępne są w formie prostej lub narożnej i mogą być wyposażone w dodatkowy narożnik wewnętrzny, lub zewnętrzny.


Lady kasowe to tylko niewielki fragment szerokiej oferty asortymentu wyposażenia dostarczanego przez CWS Bydgoszcz. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi kategoriami produktów i wyposażenia dla lokali handlowych.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy