VARIO -
VARIO

Producent: ALBO

Szczegóły
PICOLINO -
PICOLINO

Producent: ALBO

Szczegóły
GABLO -
GABLO

Producent: ALBO

Szczegóły
POLO -
POLO

Producent: ALBO

Szczegóły

Praktyczne i dekoracyjne gabloty sklepowe

Gabloty najczęściej znajdują zastosowanie w sklepach jubilerskich, papierniczych, ale także w muzeach i innych miejscach, gdzie niezbędna jest ekspozycja wartościowych przedmiotów. To praktyczny i estetyczny sposób na zaprezentowanie kosztownych produktów bez bezpośredniego dostępu do nich. Jakie rozwiązania są dostępne w CWS?

Gablota sklepowa – dlaczego jest taka popularna?

Gabloty sklepowe są wybierane przez sprzedawców głównie ze względu na bezpieczeństwo ekspozycji. Tak mebel jest przeszklony z każdej strony, a w środku wyposażony jest w szklane półki. Kluczem do gabloty dysponuje obsługa sklepu i może udostępnić towar na życzenie klienta. 

Coraz częściej w handlu można spotkać gabloty ozdobne, które jeszcze bardziej podkreślają walory swojej zawartości. W ofercie CWS dostępne są gabloty o uniwersalnym designie, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do wnętrz o różnej stylistyce.

Gabloty sklepowe w ofercie CWS – najpopularniejsze rozwiązania

W trosce o satysfakcję klientów zadbaliśmy o wybór gablot sklepowych różnego typu. Jednym z ciekawszych modeli jest gablota z serii Vario od Albo. Ten producent dostarcza na rynek funkcjonalny system gablot i lad wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Wariant dostępny w naszej ofercie został wyposażony w liczne udogodnienia, sam projekt czyni go atrakcyjnym i przyciągającym uwagę:

  • boczne profile aluminiowe zwiększają wytrzymałość mebla na większe ciężary,
  • gumowe uszczelki chronią przed osiadaniem kurzu,
  • halogenowe oświetlenie podkreśla atrakcyjność ekspozycji umieszczonej w środku,
  • płynna regulacja półek daje wygodę aranżacji.

W CWS istnieje możliwość zamówienia dowolnie skonfigurowanego systemu ekspozycji Vario. Do dyspozycji klientów producent oddaje gabloty obrotowe, gabloty jubilerskie, witryny, lady sklepowe, lady jubilerskie, kontuary, nadstawki i gablotki obrotowe.

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest gablota ozdobna wykonana w całości ze szkła, jak w modelu Gablo. W tym przypadku atutem jest prosta konstrukcja bazująca na łączeniu ze sobą poszczególnych elementów złączkami, co znacznie ułatwia montaż i demontaż mebla. Tego typu mebel jest ponadto bardzo łatwy do utrzymania w czystości i cieszy się szczególną popularnością w branży cukierniczej.

Solidne i bezpieczne gabloty sklepowe 

W produkcji gablot dostępnych w ofercie CWS wykorzystano szkło hartowane, drewno, a także płyty laminowane. Daje to szerokie możliwości aranżacyjne poszczególnych systemów. Warto dodać, że gabloty ozdobne doskonale komponują się z ladami sprzedażowymi, tworząc spójną, funkcjonalną całość.

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na gabloty sklepowe drewniane czy szklane, główny nacisk powinien zostać położony na jakość ich wykonania oraz możliwość jak najlepszej prezentacji produktu.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia!

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy