Ramki i stojaki teleskopowe -
Ramki i stojaki teleskopowe

Szczegóły
Tablice kredowe drewniane -
Tablice kredowe drewniane

Szczegóły
Tablice promocyjne -
Tablice promocyjne

Szczegóły

Tablice promocyjne dla gastronomii – wyposażenie o wielu zastosowaniach

Tablice informacyjne pełnią w gastronomii przede wszystkim funkcję komunikacyjną. Na nich właściciel lokalu może umieścić godziny otwarcia restauracji, danie dnia albo aktualne promocje.T Proponujemy kilka praktycznych rozwiązań w zależności od potrzeb i stylu otoczenia, w którym ma stanąć tablica.

Tablice promocyjne dla prostej komunikacji z gośćmi

Tablice promocyjne pełnią w branży gastronomicznej funkcję komunikacyjną. To doskonała powierzchnia, aby przedstawić potencjalnym klientom informacje związane z aktualną ofertą lokalu. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w:

  • restauracjach, 
  • kawiarniach,
  • pubach,
  • barach,
  • innych profesjonalnych lokalach gastronomicznych.

W naszej ofercie proponujemy aluminiowy potykacz i drewnianą tablicę kredową, a także zestaw stojaków teleskopowych w różnych kształtach i rozmiarach.

W ten sposób mogą Państwo przedstawić najaktualniejszą ofertę swojego lokalu, godziny otwarcia czy obowiązujące promocje – być może taki komunikat zadecyduje o przekroczeniu przez klienta progu restauracji.

Drewniana tablica kredowa jako dodatkowa dekoracja

Tablica kredowa drewniana to popularne rozwiązanie w zakresie komunikacji z klientem, a przy tym pełni funkcję estetyczną. To doskonały przykład tego, jak walory wizualne mogą łączyć się z praktyką. Tablica kredowa jest bowiem łatwo ścieralna i zmiana komunikatu w kilka sekund nie stanowi najmniejszego problemu. Taki potykacz wprowadza do otoczenia stylistykę rustykalną.

Na życzenie wykonamy kredową tablicę na specjalne, indywidualne zamówienie, aby spełniła Państwa konkretne oczekiwania. Drewniana tablica kredowa może przybrać formę potykacza lub mniejszej tabliczki do postawienia na blacie czy stole.

Aluminiowy potykacz przed lokalem – rozwiązanie na niepewną pogodę

Innym typem tablic informacyjnych i promocyjnych, który można spotkać w gastronomii, jest potykacz, czyli aluminiowa rama, we wnętrzu której można umieścić komunikat na plakacie ukrytym pod przezroczystą pleksą. Ten produkt polecamy szczególnie wtedy, gdy zależy nam na trwałości komunikatu i odporności np. na wilgoć. Tego typu tablice promocyjne poinformują przechodniów o ciekawym wydarzeniu organizowanym w lokalu, np. wieczornym koncercie.

Ramki i stojaki teleskopowe, czyli tablice promocyjne w wersji podręcznej

W asortymencie Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii znajdują się także 

tabliczki plastikowe z wkładami kredowymi w różnych kolorach. Można je wykorzystać samodzielnie lub zamocowane na stojakach teleskopowych. To idealne powierzchnia, aby zakomunikować klientowi ważną informację w przystępny i kompaktowy sposób.

Tego typu nośniki często zdobią w sklepach np. lady chłodnicze, informując o aktualnych promocjach na konkretne produkty, takie jak ser, wędlina czy nabiał.

CWS – najwyższy poziom obsługi klienta

Staramy się o to, aby każdy zakupiony produkt spełniał oczekiwania i przynosił satysfakcję z użytkowania. Na bieżąco poszerzamy zatem nasz asortyment i doskonalimy system obsługi klienta.

Na każdy produkt zamówiony w Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii przyznajemy 12 miesięcy gwarancji, a atrakcyjne ceny oferujemy zarówno nowym, jak i stałym klientom. Przy większych zamówieniach można skorzystać z płatności ratalnej lub w ramach leasingu.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy