SANTIAGO M -
SANTIAGO M

Producent: Igloo

Szczegóły
SANTIAGO M  DRE -
SANTIAGO M DRE

Producent: Igloo

Szczegóły
BASIA 2 M -
BASIA 2 M

Producent: Igloo

Szczegóły

Lady mroźnicze to doskonały wybór do lokali gastronomicznych i sklepów. Są one przeznaczone do przechowywania i eksponowania mrożonek – zapewniają produktom odpowiednią temperaturę. 

Lady mroźnicze – sposób na funkcjonalne wyeksponowanie mrożonek 

Lady mroźnicze są najczęściej wykorzystywane w dużych sklepach i halach sprzedażowych. Za ich pomocą można wyeksponować oferowane mrożonki, zapewniając im optymalną temperaturę przechowywania. W przeciwieństwie do bonet czy wysp mroźniczych lady są raczej przeznaczone do wydawania oferowanych produktów przez personel sklepu, chociaż niektóre z nich umożliwiają klientowi bezpośredni dostęp do oferowanego asortymentu.

Bezpieczne rozwiązanie do lokali handlowych

Dzięki profesjonalnym ladom mroźniczym masz gwarancję, że lody i inne głęboko mrożone artykuły, takie jak warzywa czy mięso, będą zawsze dobrze zabezpieczone – zachowają swoją wysoką jakość, walory smakowe i odpowiednią konsystencję. Lady mroźnicze sprawdzą się doskonale we wszystkich placówkach handlowych. Stanowią one również doskonałe rozwiązanie do lokali gastronomicznych. Lady mroźnicze będą się świetnie prezentować na dużych powierzchniach handlowych, gdzie można tworzyć za ich pomocą całe ciągi sprzedażowe. Stanowią one również idealne rozwiązanie w przypadku małych lokali, gdzie właściciel inwestuje tylko w jedną ladę do eksponowania mrożonych produktów.

Uniwersalność i wyjątkowy design

Dynamicznie chłodzone lady mroźnicze prezentują się niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie. Są pięknie wykończone, a do ich produkcji używa się materiałów najwyższej jakości. Można wybierać spośród wielu ich wariantów – w najróżniejszych kolorach i kształtach, dzięki czemu z powodzeniem dostosujesz wybraną ladę do swoich preferencji i do aranżacji sklepu. Oferowane przez nas produkty to ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania, które prezentują się niezwykle elegancko i zapewniają najwyższą jakość mrożenia. Wyróżniają się ciekawym wyglądem i niezawodnością. Najczęściej mają małe nóżki, które służą do wypoziomowania urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz niezwykle eleganckie lady do różnych obiektów handlowych, takie jak lada chłodnicza Santiago zabudowana drewnianym frontem albo klasyczna lada z frontem z blachy powlekana na kolor biały.

Wyposażenie sklepów w naszej ofercie

Oferujemy również bardzo wiele innych elementów wyposażenia sklepów, które sprawdzą się doskonale zarówno w małych, jak i dużych placówkach handlowych. Są to między innymi lady chłodnicze, lady cukiernicze i lady sprzedażowe, a także lady grzewcze z pojemnikami GN oraz półki i regały do sklepów. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, solidnością i niezawodnością. Dzięki nim stworzysz funkcjonalną i niezwykle estetyczną przestrzeń sklepową (przyjazną dla klientów). Oddzielną kategorię stanowią regały chłodnicze, które służą do przechowywania produktów wymagających składowania w obniżonej temperaturze. Regały chłodnicze mogą być różnej wielkości – od bardzo małych z kilkoma półkami na najważniejsze produkty, po duże, które zestawione z innymi egzemplarzami mogą tworzyć funkcjonalne ciągi sprzedażowe.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy