Skrzynki do przechowywania i transportu art. spożywczych -
Skrzynki do przechowywania i transportu art. spożywczych

Szczegóły

Skrzynki do transportu artykułów spożywczych

Transport i przechowywanie artykułów spożywczych to jedne z kluczowych aspektów mających wpływ na ostateczną jakość produktów. Odpowiednie zabezpieczenie żywności jest niezwykle istotne, ponieważ wiąże się bezpośrednio ze zdrowiem konsumentów. Warunki związane z przewozem i składowaniem produktów spożywczych są precyzyjnie określone w licznych przepisach. Precyzyjnie określają one wymagania dotyczące postępowania z artykułami przeznaczonymi do spożycia. Jednym z podstawowych kryteriów jest zastosowanie odpowiednich pojemników podczas transportu i przechowywania produktów spożywczych.

Oferowane przez CWS skrzynki do transportu artykułów spożywczych zapewniają optymalną ochronę produktów i są zgodne ze standardem HACCP (Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). Spełnienie wymagań HACCP oznacza, że skrzynki przeszły kontrolę i identyfikację ewentualnych zagrożeń wynikających z ich stosowania, zdały pozytywnie testy i zostały określone jako bezpiecznepod kątem zdrowotnym dla przechowywanej w nich żywności.

Wysoka funkcjonalność

Skrzynki do artykułów spożywczych mogą być wykorzystywane zarówno do transportu, jak i przechowywania żywności w przystosowanych do tego magazynach. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nieszkodliwe w przypadku kontaktu z produktami spożywczymi. Zastosowany materiał charakteryzuje się również bardzo dobrą odpornością na działanie temperatur z zakresu od -40°C do +90°C. Ponadto pod ich wpływem nie tracą swoich właściwości. Skrzynki produkowane są w ramach jednego odlewu, co gwarantuje ich wysoką sztywność, trwałość oraz stabilność w ekstremalnych warunkach (np. podczas transportu). Kształt wyrobów został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić ich łatwe składowanie w stosach. Układanie skrzynek w taki sposób pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku niewielkich powierzchni magazynowych.

Skrzynki do transportu artykułów spożywczych występują w różnych rozmiarach i kolorach. Oferowane przez nas modele dostępne są w tradycyjnych barwach, takich jak czerwony, zielony, niebieski, żółty oraz czarny. Rozmiary skrzynek uzależnione są od wyboru określonego modelu.

Skrzynki mają kształt prostopadłościanu i są wyposażone w zintegrowane uchwyty (rączki), które umożliwiają wygodne trzymanie podczas przenoszenia ich z miejsca na miejsce. Płaskie dno pozwala na łatwe układanie produktów w ich wnętrzu, natomiast ściany boczne o specjalnej perforacji zapewniają lepszą wentylację i zapobiegają psuciu się artykułów spożywczych – np. warzyw i owoców.

Szerokie zastosowanie

Skrzynki do artykułów spożywczych to niezbędne wyposażenie każdego sklepu stacjonarnego z branży spożywczej – ale nie tylko! Nasze wyroby mogą być wykorzystywane również do przechowywania innych rodzajów produktów – np. środków czystości, drobnych artykułów gospodarstwa domowego czy ubrań. Skrzynki są chętnie stosowane także przez osoby pracujące w gastronomii do transportu i przechowywania produktów rolnych i sadowniczych (warzyw i owoców).

Zachęcamy również do przejrzenia pozostałych oferowanych przez nas elementów wyposażenia sklepów i restauracji.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy