Bar sałatkowy Juka - Bar sałatkowy G-1/LS -
Bar sałatkowyBar sałatkowy G-1/LS

Producent: Juka

Szczegóły
Bar sałatkowy Juka - Bar sałatkowy G-1 BF/PK -
Bar sałatkowyBar sałatkowy G-1 BF/PK

Producent: Juka

Szczegóły
Bar sałatkowy Juka - Bar sałatkowy G-1 BF/NS -
Bar sałatkowyBar sałatkowy G-1 BF/NS

Producent: Juka

Szczegóły
Bar sałatkowy Igloo - KASIA -
Bar sałatkowyKASIA

Producent: Igloo

Szczegóły
Bar sałatkowy Igloo - GASTROLINE OPEN -
Bar sałatkowyGASTROLINE OPEN

Producent: Igloo

Szczegóły
Bar sałatkowy Igloo - GASTROLINE -
Bar sałatkowyGASTROLINE

Producent: Igloo

Szczegóły

Porządnie wykonany bar sałatkowy

CWS ma w swojej ofercie gotowe bary sałatkowe pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Juka czy Igloo. Stanowią one połączenie stołu i urządzenia chłodniczego. Są zatem przystosowane do ekspozycji żywności wymagającej niskiej temperatury. Za jej utrzymywanie odpowiada wbudowany agregat chłodniczy, który charakteryzuje się cichą i bezawaryjną pracą. Umożliwia on regulację temperatury w zakresie 1–10°C. Bary sałatkowe sprawdzają się doskonale w punktach i placówkach gastronomicznych – np. w restauracjach hotelowych ze szwedzkim stołem.

Bary sałatkowe kompatybilne z pojemnikami GN

Oferowane przez nas bary sałatkowe przystosowane są do popularnych w branży gastronomicznej pojemników GN (Gastro Norm). Są to pojemniki o standardowych rozmiarach i różnych kształtach, wykorzystywane w profesjonalnej gastronomii prawie na całym świecie. Pojemniki GN dostępne są w postaci wyposażenia dodatkowego.

Różnorodność dostępnych urządzeń

Bary sałatkowe Juka oraz Igloo występują w różnych rozmiarach i wariantach konstrukcyjnych. Wielkość urządzenia zależy od liczby miejsc na pojemniki GN. Żywność może być przechowywana w szklanej nadstawce lub pod otwieraną klapą. Producent Igloo oferuje swoje produkty również w wersji GASTROLINE OPEN, wyposażonej w otwartą nadstawkę z regulowaną wysokością półki. Ten model umożliwia dostęp do pojemników żywnościowych z każdej strony baru sałatkowego. Urządzenia marki Igloo mają dodatkowo wbudowaną izolację z ekologicznej pianki poliuretanowej, która chroni żywność przed nadmiernym napływem ciepła z otoczenia.

W zależności od producenta oraz określonego modelu blat roboczy baru sałatkowego może być wykonany ze stali nierdzewnej lub granitu szarego. Wersje z nadstawką (np. model KASIA) mają również wbudowane oświetlenie LED, które dodatkowo eksponuje wystawione potrawy.

Odpowiednia konfiguracja baru sałatkowego uzależniona jest od wymagań danej placówki gastronomicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy