INNOVA HOT -
INNOVA HOT

Producent: Igloo

Szczegóły
PROXIMA SLIM HOT OPEN -
PROXIMA SLIM HOT OPEN

Producent: Igloo

Szczegóły
PASTELLA PG -
PASTELLA PG

Producent: Igloo

Szczegóły
BASIA 2 B -
BASIA 2 B

Producent: Igloo

Szczegóły
GASTROLINE BEMAR -
GASTROLINE BEMAR

Producent: Igloo

Szczegóły
KASIA GRZ -
KASIA GRZ

Producent: Igloo

Szczegóły
SANTIAGO B -
SANTIAGO B

Producent: Igloo

Szczegóły
JAMAJKA G -
JAMAJKA G

Producent: Igloo

Szczegóły

Lady grzewcze

Utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury w przypadku posiłków podawanych na ciepło stanowi nie lada wyzwanie dla wielu kucharzy. Problem ten dotyczy w znacznej mierze również niewielkich lokali gastronomicznych, w których często jedna osoba jest odpowiedzialna za obsługę klienta i przygotowywanie potraw. Z tego względu, producenci wyposażenia dla lokali gastronomicznych opracowali specjalne urządzenia – lady grzewcze, które są przystosowane do krótkotrwałego podgrzewania gotowych posiłków, aby zapewnić klientom otrzymanie ciepłego dania od razu po złożeniu zamówienia.

Lady grzewcze oferowane przez CWS to wysokiej jakości urządzenia do przechowywania gotowych posiłków, najczęściej ciepłych przekąsek lub dań obiadowych. Proponowane produkty pochodzą od renomowanego producenta sprzętu gastronomicznego – marki Igloo. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest wysoka wydajność grzania oraz nowoczesny design, który świetnie komponuje się z wystrojem współczesnych lokali gastronomicznych.

Funkcjonalność i estetyka

Lady sprzedażowe pozwalają na elegancką ekspozycję dań obiadowych, dzięki czemu potrawy wyglądają świeżo i wyjątkowo smacznie. Zastosowana technologia grzania dba o to, aby posiłki nie traciły swoich pierwotnych walorów smakowych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych mikrofalówek. Zakres temperatury grzania zależy od wybranego modelu urządzenia i może obejmować wartości od +30°C do nawet +90°C. Precyzyjną regulację poziomu temperatury zapewnia mechaniczny lub elektryczny termoregulator z czujnikiem temperatury.


Oferowane urządzenia są wyposażone w szklaną przezroczystą nadstawkę, która umożliwia atrakcyjną ekspozycję posiłków i chroni żywność przed bezpośrednim kontaktem żywności z otoczeniem zewnętrznym. Niewątpliwą zaletą witryn grzewczych Igloo jest ich kompatybilność z pojemnikami GN (Gastro Norm), które obejmują zbiór znormalizowanych pojemników do przechowywania żywności, wykorzystywanych w branży gastronomicznej na prawie całym świecie.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy