Piła do kości HENDI -
Piła do kości HENDI

Szczegóły
Piła do kości -
Piła do kości

Producent: Stalgast

Szczegóły
Piła do mięsa PM 1550 -
Piła do mięsa PM 1550

Producent: MA-GA

Szczegóły

Piła do kości to urządzenie, które pozwala na przygotowanie mięsa do sprzedaży lub dalszej obróbki. Może być wykorzystywane w przypadku świeżych, schłodzonych lub zamrożonych produktów. Umożliwia krojenie mięsa (z kością lub bez kości) i ryb. Znajduje zastosowanie w sklepach spożywczych i mięsnych, zakładach przetwórstwa żywności, dużych kuchniach, lokalach gastronomicznych czy firmach cateringowych.

Korzystając z piły do kości, można samodzielnie regulować grubość i wysokość cięcia. Wymiary noży różnią się w zależności od wybranego modelu urządzenia. Do sprzętu dołączono stół roboczy, który pozwala na wygodne porcjowanie fragmentów mięsa. Urządzenie może działać jedynie po podłączeniu do sieci. Nie ma wbudowanego akumulatora, dlatego wymaga umieszczenia w pobliżu gniazdka elektrycznego.

Oferujemy między innymi piły do kości HendiMA-GA PM1550 i Stalgast. Poszczególne modele różnią się od siebie zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wymiarami. To ciężkie produkty, które zachowują stabilność podczas pracy. Są również łatwe w utrzymaniu w czystości, co ma ogromne znaczenie w przypadku przetwórstwa surowców pochodzenia zwierzęcego.

Higieniczna piła do kości

Piły do kości dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z materiałów, które pozwalają na zachowanie higieny przy kontakcie z mięsem. W większości przypadków jest to stal nierdzewna. Wykonano z niej noże oraz taśmę, po której przesuwają się wyroby spożywcze. Obudowa urządzeń powstała natomiast z aluminium, co sprawia, że produkt jest lżejszy, a jednocześnie nie ulega korozji.

Wiele modeli pił do kości wyposażono także w stół roboczy ze stali nierdzewnej. Na specjalne życzenie możliwe jest dołączenie do urządzenia specjalnego, metalowego stojaka, który pozwala na zachowanie stabilności sprzętu i ułatwia jego użytkowanie. Taka opcja jest dostępna jedynie w przypadku niektórych modeli pił.

Aluminiową obudowę niektórych pił do kości można zdjąć poprzez wciśnięcie niewielkiego przycisku. Jego lokalizacja różni się w zależności od wybranego modelu urządzenia.

Zabezpieczenia w dostępnych piłach do kości

Piły do kości z naszej oferty zostały wyposażone w liczne zabezpieczenia, które zmniejszają ryzyko wypadków podczas pracy. Mowa tu między innymi o:

  • przycisku zatrzymania awaryjnego,
  • wbudowanym hamulcu silnika,
  • specjalnej konstrukcji popychacza ciętego produktu.

Dzięki tym elementom użytkownik nie musi samodzielnie przesuwać mięsa palcami. Urządzenia wyposażono też w wyłącznik bezpieczeństwa.

Piły dostępne w naszym sklepie mają również gumowe, antypoślizgowe nóżki. Można je samodzielnie regulować, by upewnić się, że sprzęt stoi prosto – nawet na nie do końca równych powierzchniach. Gumowe nóżki zmniejszają ryzyko ześlizgnięcia się ciężkiego urządzenia z blatu. 

Zachęcamy do przejrzenia naszej pełnej oferty pił do kości. Wszystkie urządzenia z asortymentu zostały objęte gwarancją. Oferujemy również odcinacze do papieru i folii, które umożliwiają pakowanie pociętych fragmentów mięsa.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy