MAXI  Basic 210L -
MAXI Basic 210L

Szczegóły
Midi BASIC 160l -
Midi BASIC 160l

Szczegóły
SAMBA Basic 130l -
SAMBA Basic 130l

Szczegóły
Mini Basic 80l -
Mini Basic 80l

Szczegóły

W tej kategorii produktów można znaleźć plastikowe wózki sklepowe, które pozwalają na wygodne przewożenie nawet bardzo ciężkich przedmiotów. Mogą być wykorzystywane przez klientów, a także pracowników sklepu. Są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dostępne produkty umożliwiają przewożenie towarów o łącznej masie nawet 40 kg.Wózki można łączyć w długie ciągi – przestrzeń gniazdowania wynosi zaledwie kilkanaście centymetrów w przypadku jednego egzemplarza. Dzięki temu produkty te można zastosować również w sklepach o niewielkiej powierzchni.

Wózki sklepowe z naszego asortymentu wyposażono w wiele dodatkowych elementów, między innymi:

  • ergonomiczne siedzisko dla dziecka,
  • wieszak na torbę,
  • zamek na monety.

W niektórych modelach można też zastosować personalizację owali bocznych – na przykład nietypowy kształt rączki czy wysuwaną półkę na butelki. Wybór odpowiednich elementów zależy od preferencji zamawiającego.

Oferujemy między innymi modele SAMBA Basic, MINI Basic czy MAXI Basic.

Wózki sklepowe z wytrzymałych tworzyw sztucznych

Wózki z naszej oferty wykonano przede wszystkim z poliwęglanu. To tworzywo sztuczne, które cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i nacisk. Dzięki temu we wnętrzu wózków mogą się znaleźć nawet bardzo duże i ciężkie przedmioty. Jednocześnie produkty z naszej oferty są dość lekkie, co zwiększa komfort manewrowania w ciasnych alejkach – nawet z załadowanym koszem.

Ponadto plastikowe wózki sklepowe można bardzo łatwo utrzymać w czystości. Kształt poszczególnych elementów pozwala na szybkie odprowadzanie wody. Dzięki temu produkt wystarczy polać preparatem myjącym. Ciecz łatwo rozprowadza się po powierzchni plastiku, a następnie szybko z niego spływa. Tworzywo jest odporne na działanie środków czystości, wilgoci i substancji spożywczych – także tych o odczynie kwasowym.

Plastikowe wózki sklepowe dostępne w różnych kolorach

W niektórych miejscach ogromne znaczenie ma również wygląd wózków sklepowych. Z tego powodu w naszym asortymencie można znaleźć produkty w różnych kolorach. To modele przezroczyste, pomarańczowe, niebieskie, czerwone i zielone. Taka różnorodność pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu, pasującego do identyfikacji wizualnej danej marki lub umożliwiającego rozróżnienie przeznaczenia wózka.

W przypadku większych zamówień niektóre modele mogą być dostępne również w innym odcieniu, wybranym przez klienta z prezentowanej palety barw. Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie produktów do wyposażenia danego sklepu. To opcja chętnie wybierana przede wszystkim przez właścicieli dużych sieci sklepów.

Różne rodzaje kół plastikowych wózków sklepowych

Wiele modeli plastikowych wózków sklepowych wyposażono domyślnie w kółka z metalowym cynkowanym widelcem. Opcjonalnie możliwe jest wymienienie go na element wykonany z tworzywa sztucznego lub kołek na ruchome chodniki.

Wybór odpowiednich kół powinien zależeć przede wszystkim od tego, po jakiej nawierzchni będzie się poruszać zamawiany wózek. Ogromne znaczenie ma też to, czy podczas użytkowania będzie on musiał pokonywać progi i inne przeszkody znajdujące się na posadzce.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy