Boks kasowy GKX03 - Kolecki - [[BREADCRUMBS]] -

Producent
Kolecki

Boksy kasowe:$$$$
Posiadamy w ofercie gotowe rozwiązania uwzględniające bezpieczeństwo, ergonomię i wygodę użytkowania. Na życzenie klienta projektujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań.Boksy kasowe mogą być pojedyncze,  podwójne twzn. tandemy z taśmą lub bez. Doposażone mogą być w bramki przykasowe, kasety na pieniądze, z otworami  pod scanery, wagi, z osłonami z plexi i wiele innych indywidualnych rozwiązań.

GKX – linia GKX, idealnie nadaje się do supermarketów o większej powierzchni handlowej i dużej ilości Klientów. Nasi Projektanci wykorzystują przestrzeń poniżej strefy taśmociągu i komory towarowej by ułatwić pracę Operatora, oraz zwiększyć wygodę Klienta. Indywidualne podejście do każdego z projektów sprawia, że strefa kasowa jest idealnie dopasowana do wszystkich potrzeb.

Co zyskujesz wybierając wyposażenie CWS?

Długi okres gwarancji

Kupując produkty CWS otrzymujesz pewność najwyższej jakości

Atrakcyjna oferta cenowa

zarówno dla stałych
jak i nowych Klientów

Szybki czas realizacji

Wysyłamy towar bezpośrednio z naszego magazynu

Finansowanie zakupu

Możesz skorzystać z oferty kredytu ratalnego lub leasingu

Skorzystaj z oferty kredytu ratalnego lub leasingu
Masz pytania?
Skontaktuj się z jednym z naszych handlowców lub napisz wiadomość
Przejdź do kontaktu
Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy