Robot wielofunkcyjny r652 -
Robot wielofunkcyjny r652

Producent: Stalgast

Szczegóły
Szatkownica+cutter r502e 400v -
Szatkownica+cutter r502e 400v

Producent: Stalgast

Szczegóły
Szatkownica+cutter r402 400v 2 prędkości -
Szatkownica+cutter r402 400v 2 prędkości

Producent: Stalgast

Szczegóły
Szatkownica+cutter r301 ultra -
Szatkownica+cutter r301 ultra

Producent: Stalgast

Szczegóły
Szatkownica+cutter r301 230v 650w -
Szatkownica+cutter r301 230v 650w

Producent: Stalgast

Szczegóły
Szatkownica+cutter r211xl, 230v, 0.55 kw -
Szatkownica+cutter r211xl, 230v, 0.55 kw

Producent: Stalgast

Szczegóły

Roboty wielofunkcyjne muszą się znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. To one umożliwiają odpowiednią obróbkę mechaniczną produktów spożywczych i sprawne przygotowywanie posiłków. W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości profesjonalne szatkownice do warzyw, idealne do restauracji, barów, a także żłobków i przedszkoli, czyli wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wydawaniem dużej ilości posiłków.

Roboty wielofunkcyjne do zadań specjalnych

Szatkownica dla profesjonalistów rozdrabnia żywność, ale potrafi również wyrobić ciasto i przygotować sos. Roboty wielofunkcyjne to zaawansowane maszyny wielozadaniowe, które służą do cięcia, siekania lub zagęszczania. Takie urządzenia to przede wszystkim ogromna wygoda i oszczędność czasu dla pracowników lokalu. Zdecydowanie poprawiają wydajność i jakość pracy w kuchni. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie pochodzących z żywności związków organicznych. Profesjonalne szatkownice gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę podczas wymagających kuchennych zadań.

Do czego wykorzystywane są profesjonalne szatkownice?

W restauracjach szatkownica gastronomiczna służy przede wszystkim do szatkowania dużej ilości warzyw na sałatki i zupy. Duże otwory wlotowe umożliwiają szatkowanie nawet bardzo dużych produktów. Szatkownice można również wykorzystywać do przygotowywania innych posiłków. To idealne rozwiązanie do każdej gastronomii. Roboty wielofunkcyjne mogą być stosowane jako cutter oraz szatkownica. Pozwalają na bardzo precyzyjne krojenie żywności i wyposażone są najczęściej w system sterowania impulsywnego oraz asynchroniczny silnik. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze robota wielofunkcyjnego?

Niektóre modele robotów mają dwa otwory wsadowe, które wykorzystuje się w zależności od wielkości produktów. Przy wyborze odpowiedniego urządzenia warto zwrócić uwagę właśnie na otwór wsadowy. Może on mieć wielkość 104 cm2 (jak w przypadku szatkownicy R301 Ultra) albo szerokość 175 mm (jak robot wielofunkcyjny R652). W naszej ofercie znajduje się również szereg innych urządzeń do profesjonalnych lokali gastronomicznych. Znajdziesz u nas m.in. cuttry, krajalnice i maszynki do mięsa

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami


Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy