Potrzebujesz pomocy?
504223456
ZESPÓŁ SZATNIOWY 10OS. PS 70 38 - Centrum Wyposażenia Sklepów
ZESPÓŁ SZATNIOWY 10OS. PS 70 38

Producent: PLASTMET

Szczegóły
ZESPÓŁ SZATNIOWY 5OS. PS 70 37 - Centrum Wyposażenia Sklepów
ZESPÓŁ SZATNIOWY 5OS. PS 70 37

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PRZESZKLONA NA KLUCZE PS 72 03 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PRZESZKLONA NA KLUCZE PS 72 03

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA NA KLUCZE PS 72 02 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA NA KLUCZE PS 72 02

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7030 P - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7030 P

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7030 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7030

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7004 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7004

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7003 P - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7003 P

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7003 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7003

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7002 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7002

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7001 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7001

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 18 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 18

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 17 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 17

Producent: PLASTMET

Szczegóły
REGAŁ PS 63 01 - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁ PS 63 01

Producent: PLASTMET

Szczegóły
ŁAWKI - Centrum Wyposażenia Sklepów
ŁAWKI

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 24 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 24

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 20 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 20

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 26 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 26

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 70 23 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 70 23

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7036 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7036

Producent: PLASTMET

Szczegóły
REGAŁ PS 63 02 - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁ PS 63 02

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7040 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7040

Producent: PLASTMET

Szczegóły
SZAFKA PS 7035 - Centrum Wyposażenia Sklepów
SZAFKA PS 7035

Producent: PLASTMET

Szczegóły

Meble BHP

Meble BHP to rodzaj zabudowy socjalnej, która spełnia wymagania norm bezpieczeństwa oraz higieny pracy i jest wykorzystywana przede wszystkim w placówkach publicznych. Produkty te obejmują szeroki asortyment wyposażenia przeznaczonego głównie dla personelu lokali handlowych i usługowych. Mają atest higieniczny, co oznacza, że są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Meble BHP można spotkać między innymi w takich miejscach jak szatnie i przebieralnie. W niektórych przypadkach meble te mogą również stanowić wyposażenie sklepów (zaplecza personalnego).

Oferowane przez CWS meble sklepowe z Bydgoszczy pochodzą od polskiego producenta wyrobów meblowych PLASTMET, który wyznacza trendy na rynku mebli ze stali nierdzewnej już od ponad trzydziestu lat. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie cennego zaufania odbiorców i ugruntowanie pozycji na rynku. Proponowany asortyment produktów charakteryzuje się wysoką trwałością, funkcjonalnością i doskonałą jakością wykonania. Do najpopularniejszych produktów w tej kategorii można zaliczyć przede wszystkim: 

  • regały, 
  • szafki skrytkowe, 
  • szafki ubraniowe, 
  • szafki wiszące, 
  • zespoły szatniowe,
  • ławki i stoliki.

Z produktów oferowanych przez CWS z Bydgoszczy skorzystało już wiele placówek publicznych, takich jak: restauracje, hotele, warsztaty, magazyny, biura, szpitale, szkoły i uczelnie.

Regały

CWS oferuje wysokiej jakości regały metalowe, które wykonane są ze stali malowanej proszkowo. Ich cechą charakterystyczną jest zwarta konstrukcja, która gwarantuje stabilność nawet przy pełnym zagospodarowaniu półek. Regały dostarczane są w formie osobnych elementów i wymagają samodzielnego montażu, jednak proces ten jest niezwykle prosty, a do jego wykonania wystarczy kilka podstawowych narzędzi. 

Niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji wysokości półek, dzięki której użytkownik może dopasować je do swoich wymagań. Półki są przykręcane do profili ramy, która ma specjalne otwory zlokalizowane co kilka centymetrów. Standardowo regały dostarczane są z czterema półkami w zestawie, jednak istnieje możliwość dokupienia osobnych półek i montażu ich na wybranej przez siebie wysokości. Regały metalowe wykorzystywane są przede wszystkim w szatniach, magazynach lub na zapleczu pomieszczeń socjalnych.

Szafki skrytkowe

Szafki skrytkowe są wyposażone w kilka lub kilkanaście małych schowków. CWS oferuje wersje z metalowymi drzwiczkami i możliwością zamknięcia ich na klucz oraz wersje bez drzwiczek, które występują w formie niewielkich regałów. Ilość i wielkość skrytek zależy od wybranego modelu. Szafki skrytkowe są wykorzystywane przede wszystkim w marketach, bibliotekach, na uczelniach i na dworcach.

Szafki ubraniowe

Szafki ubraniowe to podstawowe wyposażenie każdej szatni pracowniczej. Umożliwiają przechowywanie czystej lub brudnej odzieży. Oferowane rozwiązania są dostępne w kilku konfiguracjach, spośród których najczęstszym wyborem są szafki ubraniowe dwudrzwiowe. Charakteryzują się one wysokim komfortem użytkowania i zapewniają większą przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych. Niewątpliwą zaletą są wbudowane kratki wentylacyjne, które dbają o odpowiedni przepływ powietrza i zapobiegają nieświeżym zapachom.

Standardowe wyposażenie szafek ubraniowych zawiera drążek metalowy z haczykami na ubrania. Dodatkowo, we wnętrzu zamontowano półki metalowe, które stanowią dodatkowe miejsca odkładcze. W celu ochrony rzeczy osobistych drzwi szafek ubraniowych są zamykane na klucz. W ofercie marki CWS dostępne są również szafki przeznaczone do szatni basenowych.

Szafki wiszące

Szafki wiszące oferowane przez CWS to niewielkie schowki przeznaczone do zawieszania kluczy. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, które mają do czynienia z dużą ilością kluczy i potrzebują miejsca dla zapewnienia im odpowiedniego porządku. Proponowane szafki wiszące występują w dwóch wariantach: z drzwiczkami przezroczystymi oraz z drzwiczkami nieprzezroczystymi. W celu zabezpieczenia przechowywanej zawartości przed dostępem osób niepowołanych drzwiczki mają własny zamek na klucz. Szafki wiszące wykorzystywane są najczęściej w różnego rodzaju portierniach lub na basenach.

Zespoły szatniowe

Zespoły szatniowe to specjalne ścianki z szafkami i wieszakami, które swoje zastosowanie znajdują w różnego rodzaju szatniach publicznych. Mają niewielkie schowki zamykane na klucz oraz drążek ubraniowy z haczykami na ubrania. Oferowane produkty występują w dwóch wersjach konstrukcyjnych: z jednym rzędem lub z dwoma rzędami schowków. Zespoły szatniowe wyposażono również w nóżki z regulacją wysokości, które umożliwiają dostosowanie wysokości do wzrostu użytkowników (np. dzieci) oraz odpowiednie wypoziomowanie ścianki. Są one stosowane m.in. w szatniach szkolnych.

Ławki i stoliki

Ławki i stoliki to ostatnia kategoria mebli BHP oferowanych przez CWS. Charakteryzują się one zwartą i solidną konstrukcją, która jest wykonana z profili stalowych i zapewnia stabilność podczas użytkowania. Niewątpliwą zaletą jest gładka powierzchnia mebli, dzięki której utrzymanie czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Proponowane wyposażenie występuje w kilku wariantach konstrukcyjnych, spośród których klient może wybrać takie opcje, które najbardziej odpowiadają jego wymaganiom. Ławki i stoliki mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju szatniach, korytarzach, na zapleczu oraz w innych tego typu pomieszczeniach.

Zgodność z normami BHP

Meble BHP są zgodne z normami bezpieczeństwa i higieny pracy, co oznacza, że spełniają warunki dotyczące środków ochrony indywidualnej. Oferowane wyposażenie sklepów CWS to meble, które odpowiadają warunkom panującym w miejscu pracy, są dopasowane do użytkowników i nie stanowią dla nich zagrożenia. Do produkcji mebli BHP zastosowano materiały najwyższej jakości.


Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii ma w swojej ofercie szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla lokali handlowych z różnych branż. W przypadku jakichkolwiek pytań nasz personel rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa działalności. Zapraszamy do kontaktu.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronmii

ul. Graniczna 6/3
85-201 Bydgoszcz

504223456

Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy
Ustawienia prywatności