Potrzebujesz pomocy?
504223456
REGAŁY METALOWE DWUSTRONNE - GONDOLE - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁY METALOWE DWUSTRONNE - GONDOLE

Producent: ATUT

Szczegóły

Regały dwustronne

Regały dwustronne (gondole) to idealne rozwiązanie dla sklepów i marketów wielobranżowych. Produkty oferowane przez CWS pochodzą od renomowanego producenta ATUT, który zajmuje się produkcją mebli dla lokali handlowych. Regały dwustronne charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni sklepowej. Możliwość łączenia poszczególnych segmentów w różnorodne ciągi sprawia, że klient może dokonać indywidualnej konfiguracji zestawu, dopasowując go do architektury i rozkładu pomieszczenia.

Wytrzymałość i estetyka

Regały gondole charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na obciążenia i mogą być wykorzystywane do przechowywania i ekspozycji również ciężkich produktów. Zwarta konstrukcja zapewnia stabilność, nawet przy całkowitym zagospodarowaniu powierzchni składowej. Regały są wyposażone w solidne półki o regulowanej wysokości, które są montowane za pomocą szybkiego systemu mocowań. Proces montażu jest łatwy do wykonania i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Otwory montażowe zlokalizowane są w niewielkich odległościach od siebie, dzięki czemu wysokość półek może być precyzyjnie dostosowana do wysokości składowanych produktów. Dodatkowym atutem jest możliwość niezależnej regulacji kąta nachylenia poszczególnych półek regału.

Regały dwustronne dostępne w CWS charakteryzują się estetycznym wykonaniem i doskonale komponują się z wystrojem sklepów oraz marketów. Oferowane zestawy występują w kilku wersjach konstrukcyjnych, które różnią się między sobą pod względem wyglądu i zastosowanych rozwiązań. Spośród dostępnych wariantów klient ma do wyboru wersję z klasycznymi półkami płaskimi, ze specjalnymi koszami metalowymi lub z przegrodami na prasę. Dodatkowo półki mogą być wyposażone w obrzeża zabezpieczające, które zapobiegają spadaniu produktów, np. w przypadku nachylenia półek. Istnieje również możliwość dołączenia tzw. listew cenowych, w których umieszczane są etykiety z cenami poszczególnych produktów. Każdy regał wyposażony jest w regulowane nóżki, które umożliwiają precyzyjne wypoziomowanie mebla, nawet na nierównej posadzce.


Regały gondole są wykonane z blachy malowanej proszkowo i występują w różnych wariantach kolorystycznych, zgodnych z paletą RAL. W zależności od wersji konstrukcyjnej istnieje również możliwość montażu płyt drewnopodobnych, które pełnią funkcję ozdobną, nawiązując tym samym do nowoczesnych wystrojów wnętrz. Regały dwustronne są doskonałym uzupełnieniem dla regałów przyściennych i razem stanowią niezbędne wyposażenie każdego sklepu stacjonarnego.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronmii

ul. Graniczna 6/3
85-201 Bydgoszcz

504223456

Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy
Ustawienia prywatności