Potrzebujesz pomocy?
504223456
REGAŁY METALOWE Z EL. WIÓROWYMI - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁY METALOWE Z EL. WIÓROWYMI

Producent: ATUT

Szczegóły
REGAŁY METALOWE PROSTE - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁY METALOWE PROSTE

Producent: ATUT

Szczegóły
REGAŁ NA PRASĘ - Centrum Wyposażenia Sklepów
REGAŁ NA PRASĘ

Producent: ATUT

Szczegóły

Regały przyścienne

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii ma w swojej ofercie nowoczesne regały przyścienne produkowane przez firmę ATUT. Stanowią one podstawę wyposażenia każdego sklepu stacjonarnego lub przestrzeni magazynowej. Regały są przystosowane do montażu wzdłuż ściany pomieszczenia i mogą być łączone w różnorodne ciągi, umożliwiając indywidualną konfigurację zestawu.

Poszczególne segmenty regałów występują w rozmiarach o długości: 0,6, 0,9, 1,0 oraz 1,25 m. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów umożliwia precyzyjne dopasowanie ciągu regałów do architektury i rozkładu pomieszczenia. Istnieje możliwość wyposażenia regałów w specjalny baldachim z lustrem lub oświetleniem, co doskonale sprawdza się szczególnie w przypadku sklepów drogeryjnych i pozwala na skuteczniejszą ekspozycję oferowanych na półkach produktów. Montaż luster możliwy jest również na tylnej ścianie regału.

Regulowana wysokość półek

Regały przyścienne zostały wyposażone w system łatwego montażu i szybkiej regulacji wysokości półek. Półki montowane są w specjalnych otworach, które znajdują się w niewielkich odległościach od siebie i umożliwiają tym samym precyzyjne dostosowanie ich wysokości do składowanego towaru. Istnieje również możliwość niezależnej regulacji kąta nachylenia poszczególnych półek, tak aby ułatwić dostęp do produktów znajdujących się przy tylnej ścianie regału. Na specjalne zamówienie klienta półki można dodatkowo wyposażyć w listwy cenowe, które są mocowane na ich przedniej krawędzi i służą do umieszczania etykiet zawierających ceny poszczególnych produktów (lub innych etykiet informacyjnych).


Regały występują w różnych wariantach kolorystycznych, zgodnych z paletą RAL. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu specjalnych elementów wiórowych (tzw. płyt drewnopodobnych), które pełnią funkcję ozdobną i doskonale współgrają z estetyką nowoczesnych pomieszczeń. Regały przyścienne to podstawowe wyposażenia każdego lokalu handlowego. Uzupełnieniem regałów przyściennych są regały dwustronne.

Nasi partnerzy
ATUT
Bolarus
Byfal
Cebea
Cold
D&K technology
Damix
EDESA
ES System K
Igloo
Kolecki
MA-GA
Mawi
Ohaus
PLASTMET
POLKARS
RAPA
Stalgast
CWS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii. W ofercie naszej znajdą Państwo wszystko co jest niezbedne do otworzenia sklepu czy punktu gastronomicznego. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od uznanych, cenionych producentów, co gwarantuje długą i niezawodną pracę, nawet w trudnych warunkach. Stale poszerzamy także nasz asortyment.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy również fachową pomoc. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt z nami

Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronmii

ul. Graniczna 6/3
85-201 Bydgoszcz

504223456

Justyna

+48 504 224 024

Agnieszka

+48 504 223 456
Zostaw kontakt!
Oddzwonimy
Ustawienia prywatności